Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval ligi 1000 allkirja Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval Naiskodukaitse, MTÜ Reservkorpus ja mitmed organisatsioonid osalesid MTÜ Kodaniku Hääl toetajana Lastekaitsepäeva üritusel Tallinna Loomaaias, kus koos mitmete teiste organisatsioonidega korjati ligi 1000 allkirja liikumisele "Raha lastele!". ← Eelmine Operatsioon „Täna öösel me ei maga“ ehk lõppes Staabiasisstendi baaskursus Järgmine → Millal on aeg olla eestlane? Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval ligi 1000 allkirja

Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval ligi 1000 allkirja

Kristel Kitsing 2. juunil 2011

Naiskodukaitse, MTÜ Reservkorpus ja mitmed organisatsioonid osalesid MTÜ Kodaniku Hääl toetajana Lastekaitsepäeva üritusel Tallinna Loomaaias, kus koos mitmete teiste organisatsioonidega korjati ligi 1000 allkirja liikumisele "Raha lastele!".

Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval ligi 1000 allkirja

MTÜ Kodaniku Hääl algatusega Raha Lastele võib tulemusega igati rahule jääda, lastekaitsepäeval koguti ligi tuhat allkirja linnaelanike eelnõule ja paljud inimesed avaldasid algatuse eest siirast tänu.

"Lasteaedade parema rahastamise nimel anti allkirju olenemata rahvusest see on meie ühine mure, ükskõik mis keelt keegi parasjagu emakeelena räägib. Anti allkirju, jagati oma kogemusi lasteaedade olukorrast ja tänati, et lõpuks ometi keegi rahva eest seisab," rõõmustas üks korraldajatest Brit Kerbo.

Et lastele ka tegevust tagada, esinesid kloun ja lasteteater, Naiskodukaitse õpetas esmaabi andma ning lapsed said mootorrattaid uudistada. Palju elevust tekitas aardejaht loomaaia territooriumil, mis oli tasuta ja kõik lapsed said endale ise auhinna valida. Muusikalist tausta pakkusid iiri rahvamuusikat esitav bänd ja saate "Eesti otsib superstaari" 2007. aasta finalist Mariann Saar.

"Kuigi meil on allkirju lõplikust eesmärgist veel puudu, andis lastekaitsepäev meile palju positiivset energiat. Oleme väsinud, aga õnnelikud, ja loodame, et rahvas tuleb meie algatusega üha enam kaasa," lisas Kerbo.

Panuse ürituse õnnestumiseks andsid MTÜ Kodaniku Hääl, Tallinna Loomaaed, Naiskodukaitse, Kloun Ummi, Miku-Manni lasteteater, Lastekaitse Liit, MTÜ Reservkorpus, MTÜ-d Õnnepank, WIMA Estonia, Eventech, Tallinna Avatud Noortekeskus, Sujuri OÜ, kauplust XS Mänguasjad, Reklaamtoode OÜ, käsitööpood Les Petites ja teised vabatahtlikud.

FastLion CMS

Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval

Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval

MTÜ Kodaniku Hääl algatusega Raha Lastele võib tulemusega igati rahule jääda, lastekaitsepäeval koguti ligi tuhat allkirja linnaelanike eelnõule ja paljud inimesed avaldasid algatuse eest siirast tänu "Lasteaedade parema rahastamise nimel anti allkirju olenemata rahvusest see on meie ühine mure, ükskõik mis keelt keegi parasjagu emakeelena räägib Naiskodukaitse, MTÜ Reservkorpus ja mitmed organisatsioonid osalesid MTÜ Kodaniku Hääl toetajana Lastekaitsepäeva üritusel Tallinna Loomaaias, kus koos mitmete teiste organisatsioonidega korjati ligi 1000 allkirja liikumisele "Raha lastele!".

Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval ligi 1000 allkirja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse