Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Talguhundid tegid 4.mail ära Talguhundid tegid 4mail ära 4. mai hommikul liikusid naised ja mehed, tüdrukud ja poisid rehad, luuad ja saed seljas Pärnu Rääma põhikooli staadionile. Rääma Selts oli kokku kutsunud talgulised, et korrastada kooli, Raba lasketiiru, Agape keskuse, Shalomi ja Männipargi lasteaia ümbrus. ← Eelmine Naiskodukaitse mälestuspäev Pärnus Järgmine → Naiskodukaitsjad õpetasid lasteaias esmaabi Talguhundid tegid 4. mail ära

Talguhundid tegid 4.mail ära

Ave Rallmann 5.mai 2013

4. mai hommikul liikusid naised ja mehed, tüdrukud ja poisid rehad, luuad ja saed seljas Pärnu Rääma põhikooli staadionile. Rääma Selts oli kokku kutsunud talgulised, et korrastada kooli, Raba lasketiiru, Agape keskuse, Shalomi ja Männipargi lasteaia ümbrus.

Talguhundid tegid 4.mail ära
Foto: Ave Rallmann

Välja oli reklaamitud talgud koostöös Kaitseliidu Pärnumaa malevaga. Nii mõtlesid naisedki, et kui mehed on väljas, siis sokutaks ennastki sinna. Kohapeal selgus, et 51st Pärnumaa ringkonna naisest oli kohal 5 koos kolme lapsega ja mitmetest sadadest maleva meestest/naistest mehi umbes täpselt 2, kes olid autojuhtide rollis ja vedasid suurte masinatega lehekotte.

Meie ei lasknud sellest teadmisest aga suurt häirida ja andsime rehadele valu. Kuna lasketiiru ümbruses kasvavad suuresti vahtrad, siis lehti oli küll ja veel. Noored võtsid usinasti enda peale lehekottide äralohistamise.

Viimased naised lõptasid lasketiiru esise koristamise kella kahe paiku. Emotsioon ürituseset oli hea, sest ilm on super, töö sekka sai ajada ka naiskodukaitse asju – ergutada koormusmatkal olevat võistkonda ja ajada kokku avalike suhete erialavõistluse võistkond.

Malevlastele teeme no-no-no ja kutsume üles vahelduseks ka „pehmodel“ üritustel osalema ning avaldan kiitust Tiina Aluste-Bärlinile, Ellyle, Maiele, Monikale, Katile, Martale, Kiurile ja Õiele ühise ilusa vaatepildi loomise eest.

FastLion CMS

Talguhundid tegid 4mail ära

Talguhundid tegid 4mail ära

Foto: Ave Rallmann Välja oli reklaamitud talgud koostöös Kaitseliidu Pärnumaa malevaga Nii mõtlesid naisedki, et kui mehed on väljas, siis sokutaks ennastki sinna 4. mai hommikul liikusid naised ja mehed, tüdrukud ja poisid rehad, luuad ja saed seljas Pärnu Rääma põhikooli staadionile. Rääma Selts oli kokku kutsunud talgulised, et korrastada kooli, Raba lasketiiru, Agape keskuse, Shalomi ja Männipargi lasteaia ümbrus.

Talguhundid tegid 4. mail ära

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse