Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile stardipaugu Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile Pisipõnnid kuulasid rahulikult sissejuhatuseks kõlanud laule, ent kui algasid sõnavõtud, otsustasid aukülalised üha häälekamalt kaasa rääkida. Esimesed Sakala naiskodukaitsjate valmistatud papud ja sokikesed soovisid pidulikul koosviibimisel uusi omanikke leida. Siit üleskutse naistele: seniks kui ilmad veel külmad ja tubasteks tegevusteks aega, võtkem vardad ja heegelnõelad kätte ning asugem julgelt lõngakerade kallale! ← Eelmine Üle elada, see tähendab ellu jääda! Järgmine → Ja kleit, millega käidi presidendi vastuvõtul Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile stardipaugu

Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile stardipaugu

Evelin Lappalainen 22. märtsil 2013

Pisipõnnid kuulasid rahulikult sissejuhatuseks kõlanud laule, ent kui algasid sõnavõtud, otsustasid aukülalised üha häälekamalt kaasa rääkida. Esimesed Sakala naiskodukaitsjate valmistatud papud ja sokikesed soovisid pidulikul koosviibimisel uusi omanikke leida.

Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile stardipaugu

Suure-Jaani vallamajja oli kogunenud üle kahekümne uue ilmakodaniku. Pärast vallavanema tervitust saime meiegi sõna, et tutvustada Naiskodukaitset ja meie ettevõtmist. Kuna kõige tähtsamad peokülalised muutusid järjest sõnakamaks, toimus graveeritud hõbelusikate jagamine ja papude valimine päris kiires tempos. Abivalmilt pakkusime värsketele lapsevanematele valida eri värvi ja suuruses jalavarjude vahel. Tundus, et enim sooviti suuremaid papusid ja esimeste seas valiti ka väikseid sokipaare.

Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile stardipaugu

 

Vika poolt annetatud ja temaatiliselt kaunistatud paberkotikestesse oli Egle poetanud veel ka helesinisesse paberisse pakitud trühvlikommi ja Naiskodukaitset tutvustava infomaterjali, kotti rändasid meie õnnesoovide saatel ka vanemate valitud papud.

Viieteistkümnendal märtsi ürituselt lahkudes andsime lubaduse olla tagasi juuni lõpus - järgmisel vastsete vallakodanike vastuvõtul.  

Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile stardipaugu

Võtsime oma südameasjaks hakata maimukestele uusi papusid ja sokke kuduma, sest mai alguses ootab juba ees samasugune üritus  Mõisakülas. Juba 2012. aastal otsustasid Sakala ringkonna naiskodukaitsjad osaleda Viljandimaal sündivatele lastele papude kudumise-heegeldamise aktsioonis.

 

Siit üleskutse naistele:  

seniks kui ilmad veel külmad ja tubasteks tegevusteks aega, võtkem vardad ja heegelnõelad kätte ning asugem julgelt lõngakerade kallale!

FastLion CMS

Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile

Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile

Suure-Jaani vallamajja oli kogunenud üle kahekümne uue ilmakodaniku Pärast vallavanema tervitust saime meiegi sõna, et tutvustada Naiskodukaitset ja meie ettevõtmist Pisipõnnid kuulasid rahulikult sissejuhatuseks kõlanud laule, ent kui algasid sõnavõtud, otsustasid aukülalised üha häälekamalt kaasa rääkida. Esimesed Sakala naiskodukaitsjate valmistatud papud ja sokikesed soovisid pidulikul koosviibimisel uusi omanikke leida.

Suure-Jaani andis „Papude“ aktsioonile stardipaugu

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse