Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sünnipäev lahinguväljal Sünnipäev lahinguväljal Sellel aastal otsustasime Viljandi jaoskonna juhatusega, pidada jaoskonna sünnipäeva 30. 09 aktiivselt. Te olite suurepärased lahingupaarilised, iga kell valimis teiega lahingusse minema! ← Eelmine Kingituseks Võrtsjärvele ring peale: 92 km, seitse tundi ja neliteist minutit Järgmine → Pidupäeval Sakala ringkonnas Sünnipäev lahinguväljal

Sünnipäev lahinguväljal

Erle Nõgene Viljandi jaoskonna ase-esinaine 6. nov. 2019

Sellel aastal otsustasime Viljandi jaoskonna juhatusega, pidada jaoskonna sünnipäeva 30.09 aktiivselt.

Sünnipäev lahinguväljal

Selleks valisime kõikide toredate ideede hulgast tähistamiskohaks Viljandi Lahinguvälja. Seal saime maha pidada tõeliselt huvitava laserlahingu.Valisime just selle koha, kuna tegemist on ikkagi naistega, kes kaitsevad oma kodumaad ning ei kohku millegi ees

Sünnipäev lahinguväljal

Tubli esinaise Danielaga valmistasime ette mõnusad suupisted ja juba  hakkasidki meie liikmed kogunema. Rõõm oli seda suurem kui meid tuli kokku 17 liiget, kelle hulgas olid meie sõbrad Karksi ja Lõuna -Viljandi jaoskonnast. Samuti ja muidugi ei puudunud meie instruktor Piret.

Sünnipäev lahinguväljal

Tervituskõned peetud, aukirjad üle antud, asusime põhilise teema kallale - lahingut pidama! Pean tunnistama, mul polnud õrna aimugi, kuhu ma ennast mässisin. Kõigile anti laserrelvad kätte. Hinges oli elevus ja pisike kartus - kas ma saan hakkama? Kõlas avapauk ja lahti see lahing läks! Teate, ma polnud ammu sellise innuga lahingut pidanud. See oli väga vahva emotsioon, eriti veel kui meie raudvara Malle, lihtsalt vastu jalutas ja kõiki maha kõmmutas ajal, kui meie tulihingeliselt hiilisime. Lõpuks oli kõigi silmis rõõm ja elevus, mis tähendas ju ainult seda, et sünnipäev oli korda läinud.

Aitähh kõigile osalejatele. Te olite suurepärased lahingupaarilised, iga kell valimis teiega lahingusse minema!

 

FastLion CMS

Sünnipäev lahinguväljal

Sünnipäev lahinguväljal

Selleks valisime kõikide toredate ideede hulgast tähistamiskohaks Viljandi Lahinguvälja Seal saime maha pidada tõeliselt huvitava laserlahingu Sellel aastal otsustasime Viljandi jaoskonna juhatusega, pidada jaoskonna sünnipäeva 30.09 aktiivselt.

Sünnipäev lahinguväljal

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse