Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil Üheksa naist võtsid laupäeva (11. 09. 2017) hommikul ette teekonna Tallinna, et tutvuda Staabi-ja Sidepataljoniga. Järgmine → Toitlustusgrupi tegusa aasta algus! Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil

Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil

Kersti Ojamets, Rapla ringkonna Side- ja staabieriala grupijuht 15. veebr. 2017

Üheksa naist võtsid laupäeva (11.09.2017) hommikul ette teekonna Tallinna, et tutvuda Staabi-ja Sidepataljoniga.

Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil

Saabudes ootasid meid pääslas staabiveebel Siim Tambaum ja nooremveebel Jaan Kukk.  Päeva alustasime teadmiste ammutamisega. Staabiveebel Siim Tambaum tegi meile põhjaliku ettekande tutvustades, Staabi-ja Sidepataljoni funktsiooni kaitseväe struktuuris. Meie tõmbasime usinasti paralleele sellega, mida ise teadsime ja  salvestasime kõik uue mida kuulsime. Näiteks kaitseväe teavituskeskus asub just Side-ja Staabipataljonis ja kogu kaitseväe PR käib sealt läbi. Teada saime, et sugugi võimatu ei ole naiskodukaitsjal pääseda sidekooli, vaja on vaid järjekindlust ja pealehakkamist.   Planeeritud 40 minutilise presentatsiooni venitasime me edukat 60 minuti peale, sest küsida oli  palju. Olime üllatunud kuid samas uhked, et oleme esimesed Naiskodukaitsjad, kes Staabi- ja Sidepataljoni  ringkäigule on tulnud. Tõdesime fakti, et meid ühendab ühine suur soov kodu kaitsta, kuid üksteise tegemistest teame vähe.

 

Väikesel ringkäigul pataljon territooriumil saime piiluda ajateenijate elu-olu ja uudistasime kaitseväe tehnikat. Vaba vestlusring sooja kohvi ja magusa kringliga jätkus  sõdurikodus. Nüüd saime meie rääkida oma organisatsioonist ja sellest mida meie teeme ja mis funktsioon on side-ja staabieriala grupil Naiskodukaitses. Päev oli konstruktiivne ja täis uut infot. Aitäh Teile naised !

FastLion CMS

Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil

Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil

Saabudes ootasid meid pääslas staabiveebel Siim Tambaum ja nooremveebel Jaan Kukk Päeva alustasime teadmiste ammutamisega Üheksa naist võtsid laupäeva (11.09.2017) hommikul ette teekonna Tallinna, et tutvuda Staabi-ja Sidepataljoniga.

Staabiassistendid külas Staabi-ja Sidepataljonil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse