Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sinililleline Tartumaa Sinililleline Tartumaa Anname au! kampaania algas Tartumaal maavanema külastamisega, et talle müüa esimene meie maakonna sinilill. Heategevus ← Eelmine Mõni mõte üldkoosolekutest Järgmine → Tegus nädalavahetus Tartu ringkonnas - sinililled ja laskemoon Sinililleline Tartumaa

Sinililleline Tartumaa

Leane Morits 7. aprillil 2016

Anname au! kampaania algas Tartumaal maavanema külastamisega, et talle müüa esimene meie maakonna sinilill.

Sinililleline Tartumaa

Hommikul kell 9 seisime ringkonna esinaise Triin Viltropiga maavanema ees ja tutvustasime talle selleaastase kampaania eesmärke. Ega palju polnudki vaja rääkida, Reno Laidre oli teemaga juba kursis ja andis hea meelega omapoolse väärika panuse meie kampaania heaks.

Sinililleline Tartumaa

Peaaegu samal ajal, aga siiski natuke hiljem oli meie Elva jaoskonna esinaine Marina Liinar läinud külla Elva linnapeale Eva Kamsile (kes on ka NKK toetajaliige), et tallegi anda võimalus meie kampaaniat toetada.

Nii lükkasime heade tegude tegemise käima sel aastal. Järgmisel aastal juba uued ideed!

Sinililleline Tartumaa
Sinililleline Tartumaa

7. aprilli õhtul kuulutasime ka linnarahvale, et taas saab sinililli osta - kell 18 Tartu Raekoja platsil, kus esines ansambel Inerts, laulsid Sassi lasteaia laululapsed ning kõnet pidasid meie ringkonna esinaine ja endine KV peakaplan, veteran.

 

Sinililleline Tartumaa

Vaata ka kampaania tutvustust 7. aprilli Terevisioonis (59:32 - 1:04).

FastLion CMS

Sinililleline Tartumaa

Sinililleline Tartumaa

Hommikul kell 9 seisime ringkonna esinaise Triin Viltropiga maavanema ees ja tutvustasime talle selleaastase kampaania eesmärke Ega palju polnudki vaja rääkida, Reno Laidre oli teemaga juba kursis ja andis hea meelega omapoolse väärika panuse meie kampaania heaks Anname au! kampaania algas Tartumaal maavanema külastamisega, et talle müüa esimene meie maakonna sinilill.

Sinililleline Tartumaa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse