Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Side- ja staabigrupp Side- ja staabigrupp Kõikidel Kaitseliidu suurematel ja väiksematel õppustel on vaja pädevaid staabitöötajaid, kes hoiaksid kontrolli all õppuste toimimiseks vajalikku paberimajandust ning sidepidamist üksuste vahel. Selleks on Naiskodukaitses võimalik õppida staabiassistendiks. Staabitöö kogemusi on käidud saamas ka piiri taga Rootsis, osaletud on mitmel rahvusvahelisel suurõppusel, Erna baaslaagri staabis ja malevate õppustel ja reservõppekogunemistel. Erialakursused side-staabigrupi liikmetele: 1) Staabiassistendi baaskursus 2) Maleva poolt korraldatavad erialakursused (nt sidemehe erialakursus) Erialaõpe Side ja staap ← Eelmine Noortejuhtide grupp Järgmine → Toitlustusgrupp Side- ja staabigrupp

Side- ja staabigrupp

Kõikidel Kaitseliidu suurematel ja väiksematel õppustel on vaja pädevaid staabitöötajaid, kes hoiaksid kontrolli all õppuste toimimiseks vajalikku paberimajandust ning sidepidamist üksuste vahel. Selleks on Naiskodukaitses võimalik õppida staabiassistendiks. Staabitöö kogemusi on käidud saamas ka piiri taga Rootsis, osaletud on mitmel rahvusvahelisel suurõppusel, Erna baaslaagri staabis ja malevate õppustel ja reservõppekogunemistel.

Side- ja staabigrupp

Staabiassistendid saavad väljaõppe, mis hõlmab endas teadmisi Eesti riigikaitse struktuurist, sõjaaja staabi toimimisest, omandatakse oskused militaarkaartide käsitlemiseks ning sidepidamisvahendite kasutamiseks.

 

Side-staabigrupi liikmeteks sobivad need, kes on BVÕ läbinud, arvutit vähemalt tavakasutaja tasemel kasutada oskavad, hea pingetaluvusega, tähelepanelikud ja täpsed liikmed.

 

Erialakursused side-staabigrupi liikmetele:

1)      Staabiassistendi baaskursus

2)      Maleva poolt korraldatavad erialakursused (nt sidemehe erialakursus)

Side- ja staabigrupp
Järgmine →
Toitlustusgrupp

FastLion CMS

Side- ja staabigrupp

Side- ja staabigrupp

Staabiassistendid saavad väljaõppe, mis hõlmab endas teadmisi Eesti riigikaitse struktuurist, sõjaaja staabi toimimisest, omandatakse oskused militaarkaartide käsitlemiseks ning sidepidamisvahendite kasutamiseks Side-staabigrupi liikmeteks sobivad need, kes on BVÕ läbinud, arvutit vähemalt tavakasutaja tasemel kasutada oskavad, hea pingetaluvusega, tähelepanelikud ja täpsed liikmed Kõikidel Kaitseliidu suurematel ja väiksematel õppustel on vaja pädevaid staabitöötajaid, kes hoiaksid kontrolli all õppuste toimimiseks vajalikku paberimajandust ning sidepidamist üksuste vahel. Selleks on Naiskodukaitses võimalik õppida staabiassistendiks. Staabitöö kogemusi on käidud saamas ka piiri taga Rootsis, osaletud on mitmel rahvusvahelisel suurõppusel, Erna baaslaagri staabis ja malevate õppustel ja reservõppekogunemistel.

Side- ja staabigrupp

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse