Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru Täna kell 9. 00 startis Pakri poolsaarel juba üheksandat korda traditsiooniline 30-kilomeetrine Scoutsrännak, kuhu registreeris 29 Viru maleva liiget. aastal Scoutsrännakul ← Eelmine Avalike suhete kursus Lõõlas Järgmine → Fotojahi aprillikuu teema on “Värvilised munad” Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid

Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid

Kristel Kitsing 5. aprillil 2012

Täna kell 9.00 startis Pakri poolsaarel juba üheksandat korda traditsiooniline 30-kilomeetrine Scoutsrännak, kuhu registreeris 29 Viru maleva liiget.

Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid
Scoutsrännakul tuleb vahel ka jalgu puhata
Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid
Scoutsrännakule startis eelmisel aastal ligi tuhat osalejat

Scotspataljoni üheteistkümnendale aastapäevale pühendatud jalgsirännakule registreerunuist moodustavad suurema osaluse just maleva eriorganisatsioonide liikmed: naiskodukaitsjad, noorkotkad ja kodutütred.

 

„Praegu on veel kõik positiivsed,“ vahendas infot enne starti naiskodukaitsja Kristi Raudsepp. „Eesmärk on nagu ikka rada läbi teha. Hea, kui saaks aja 6.30, aga pole ka hullu, kui ei saa,“ selgitas oma eesmärki viiendat aastat Scautsrännakul osalev Raudsepp.

 

Rännaku juhendi kohaselt tuleb osalejatel kaheksa tunni jooksul läbida 30 kilomeetrine jalgsirännak, kandes 15 kg kaaluvat kohustuslikku varustust või automaati ja 10 kg raskust seljakotti. Osalejate vanus, auaste ja sugu ei ole Scoutsrännakul olulised ning rännakul valib iga võistleja oma tempo ning liikumisformatsiooni.

 

Rännakumarsruut läbib Pakri poolsaare ja selle ümbruse looduskauneid kohti ja vaatamisväärsusi. Põhiosa rännakumarsruudist kulgeb mööda kõrvalisi teid. Rajal ei ole takistusi ning puudub vastutegevus.

 

Scoutsrännaku läbimise arvestamine toimub kahes kategoorias. Esimesse kategooriasse kuuluvad kõik rännaku sooritajad, kes kasutavad rännaku läbimiseks kaitseväe välivormi ja automaati ning teise kategooriasse kuuluvad kõik, kes kasutavad rännaku läbimiseks vabalt valitud vormi ja vähemalt 15 kg raskust seljakotti. Seljakottide kontroll-kaalumine toimub vahetult enne starti ja pärast finišit.

 

Scoutspataljoni kümnendale taasloomise aastapäevale pühendatud sõjalis-sportlikust rännakust võttis osa ligi tuhat inimest. Selle võitis kadett Andres Seppel Kõrgemast Sõjakoolist, kes läbis 30 kilomeetrise rännaku uue rajarekordiga 2:48:49.

 

Scoutsrännaku eesmärkideks on tutvuda 1. Jalaväebrigaadi koosseisu kuuluva Scoutspataljoniga, tähistada Scoutspataljoni taasloomise aastapäeva ning tutvuda Pakri poolsaare vaatamisväärsustega. Üritus sümboliseerib ühtlasi ka jõustruktuuride ühtekuuluvust.

Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid
Viru ringkonna naiskodukaitsjad 2011. aastal Scoutsrännakul

FastLion CMS

Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru

Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru

Scoutsrännakul tuleb vahel ka jalgu puhata Scoutsrännakule startis eelmisel aastal ligi tuhat osalejat Scotspataljoni üheteistkümnendale aastapäevale pühendatud jalgsirännakule registreerunuist moodustavad suurema osaluse just maleva eriorganisatsioonide liikmed: naiskodukaitsjad, noorkotkad ja kodutütred „Praegu on veel kõik positiivsed,“ vahendas infot enne starti naiskodukaitsja Kristi Raudsepp Täna kell 9.00 startis Pakri poolsaarel juba üheksandat korda traditsiooniline 30-kilomeetrine Scoutsrännak, kuhu registreeris 29 Viru maleva liiget.

Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse