Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkond sai uue esinaise Sakala ringkond sai uue Sakala naiskodukaitsjad kogunesid selle aasta ringkonnakogule 2. märtsil. Piduliku koosoleku tähtsaim päevakorrapunkt oli ringkonna esinaise ja aseesinaise valimine. Täname Vikat ja Karinit tehtud tubli töö eest Sakala ringkonna hüvanguks! ← Eelmine Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat! Järgmine → Küll oli kena tuubiga… Sakala ringkond sai uue esinaise

Sakala ringkond sai uue esinaise

Ene Sügav 4. märtsil 2011

Sakala naiskodukaitsjad kogunesid selle aasta ringkonnakogule 2. märtsil. Piduliku koosoleku tähtsaim päevakorrapunkt oli ringkonna esinaise ja aseesinaise valimine.

Sakala ringkond sai uue esinaise

Kõigepealt tegi möödunud aastast kokkuvõtte ringkonna aseesinaine Karin Ilus. Ringkonna tegevliikmete arv oli 2010. aastal kasvanud tubli 21 võrra, jõudes aasta lõpuks 82ni. Liikmete aktiivsust saab mõõta mitmeti. Üks võimalusi on kindlasti osalemiste arv kordades. Siin näitas kõigile suuna kätte Viljandi jaoskonna esinaine Ele Lehes. Ele osales NKK üritustel möödunud aastal 102 korda.

 

Kõik ringkonna uued ja vanemdki liikmed said sel aastal esmakordselt omandada baasväljaõppe kõik moodulid kohapeal. Aasta jooksul enam leidsid rakendust toitlustajad: 62 korral. Meditsiini tagati maleva üritustel 15 korral.

 

Päeva tähtsaim päevakorrapunkt oli ringkonna esinaise ja aseesinaise valimine. Üles oli seatud kaks kandidaati: Tiina Ott ja Eda Kivisild. Tiina Ott on olnud Naiskodukaitses pea 10 aastat. Ta on olnud Viljandi jaoskonna esinaine ja kuulunud mitu aastat ringkonna revisjonikomisjoni. Eda Kivisild on veel suhteliselt uus liige, kuid täis tegutsemistahet Sakala ringkonnas. Mõlemad kandidaadid on õpihimulised: omandanud kaks kõrgharidust ja täiendavad end pidevalt. Tiina ja Eda esitasid oma visiooni Sakala ringkonnast aastaks 2013. Tiina soovitas kasutada mentorprogrammi nii uutele kui ka passiivsetele liikmetele. Eda eelistas personaalset lähenemisviisi.

Lihthäälteenamusega osutus valituks Tiina Ott. Kuna teisi kandidaate polnud, sai aseesinaiseks Eda Kivisild.

Lõpuks valiti ringkonna esindajad märtsis toimuvale Keskkogule.

Täname Vikat ja Karinit tehtud tubli töö eest Sakala ringkonna hüvanguks!

FastLion CMS

Sakala ringkond sai uue

Sakala ringkond sai uue

Kõigepealt tegi möödunud aastast kokkuvõtte ringkonna aseesinaine Karin Ilus Ringkonna tegevliikmete arv oli 2010 Sakala naiskodukaitsjad kogunesid selle aasta ringkonnakogule 2. märtsil. Piduliku koosoleku tähtsaim päevakorrapunkt oli ringkonna esinaise ja aseesinaise valimine.

Sakala ringkond sai uue esinaise

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse