Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat! Sakala malev tunnustas aasta Alates möödunud aastast annab Sakala malev välja tiitlit "Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja". Tiitli eesmärk on üks kord aastas väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust isikule, kes oma tegevusega naiskodukaitsjana on eelnenud aasta jooksul silma paistnud. ← Eelmine Meditsiinialane täiendõpe Järgmine → Sakala ringkond sai uue esinaise Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat!

Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat!

Piret Taim 25. veebr. 2011

Alates möödunud aastast annab Sakala malev välja tiitlit "Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja". Tiitli eesmärk on üks kord aastas väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust isikule, kes oma tegevusega naiskodukaitsjana on eelnenud aasta jooksul silma paistnud.

Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat!

Tunnustusega kaasneb personaliseeritud maleva vapikilp ning tunnistus, mis antakse üle Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul koosviibimisel. Otsuse langetab selleks kokku kutsutud kuni 7 liikmeline vabatahtlikest juhtidest koosnev komisjon.
Sellel aastal omistati tiitel "Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja", Viljandi maavanema, Omavalitsuste Liidu esimehe ja Kaitseliidu Sakala maleva pealiku korraldatud Vabariigi aastapäeva vastuvõtul Maavalitsuse saalis 23. veebruaril.

 

 

Tiitli "Sakala ringkonna 2010 aasta naiskodukaitsja" pälvis Sakala ringkonna liige Leili Särg. Leili on olnud Naiskodukaitse liige alates 2006 aastast. Leili on arenemis- ja algatusvõimeline ning paljude heade mõtetega. Ta on enda suhtes nõudlik, väga pühendunud ja hea organisaator. Leili lööb kaasa meditsiinirühma liikmena, vajadusel toitlustab, formeerib või organiseerib.

FastLion CMS

Sakala malev tunnustas aasta

Sakala malev tunnustas aasta

Tunnustusega kaasneb personaliseeritud maleva vapikilp ning tunnistus, mis antakse üle Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulikul koosviibimisel Otsuse langetab selleks kokku kutsutud kuni 7 liikmeline vabatahtlikest juhtidest koosnev komisjon Alates möödunud aastast annab Sakala malev välja tiitlit "Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja". Tiitli eesmärk on üks kord aastas väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust isikule, kes oma tegevusega naiskodukaitsjana on eelnenud aasta jooksul silma paistnud.

Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat!

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse