Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ringkonnakogul valiti uus juhatus Ringkonnakogul valiti uus juhatus Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna üldkoosolek leidis aset 12. märtsil. Koosolekul võeti kokku aasta 2010, vaadati üle, kas aasta 2011 tegevuskava on vastavuses Kaitseliidu ülema ja malevapealiku ootustega ning revisjonikomisjon kandis ette aruande aasta 2010 kohta. Selgus, et suurt tööd peab ringkonna juhatus hakkama tegema dokumentatsiooni korrastamisega. ← Eelmine Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine Pärnus Järgmine → Pärnumaa naised üle mitme aasta koormusmatkal Ringkonnakogul valiti uus juhatus

Ringkonnakogul valiti uus juhatus

15. märtsil 2011

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna üldkoosolek leidis aset 12. märtsil. Koosolekul võeti kokku aasta 2010, vaadati üle, kas aasta 2011 tegevuskava on vastavuses Kaitseliidu ülema ja malevapealiku ootustega ning revisjonikomisjon kandis ette aruande aasta 2010 kohta. Selgus, et suurt tööd peab ringkonna juhatus hakkama tegema dokumentatsiooni korrastamisega.

Järgmiseks kolmeks aastaks lasub see kohustus täiesti uuel juhatusel, kes loodetavasti uusi värskeid tuuli ja uut entusiasmi toob. Alates ringkonnakogust on Pärnumaa ringkonna esinaine Maie Pitsal, aseesinaine Alice Tärgla ja juhatuses Ave Rallmann, Ello Jaaniste ja Hinge Vaiksoo. Kuna Ello ja Alice kuulusid revisjonikomisjoni, siis nende asemikeks said Raili Rein, kes oli eelnevalt asendusliige ja Kaidi Lumera.

 

Koosoleku töisesse meeleollu tõi huvitavat mõtlemist Kaitseliidu Pärnumaa maleva juhatuse liige Oove Allmaa, kes tegi ettekande „Naiskodukaitse turundus,“ mis oli kokku pandud mõeldes otseselt Pärnumaa naiskodukaitsele. Ettekandes oli vähemalt minu jaoks nii mõndagi, mida meiesugune väike ringkond võiks teha, et end nähtavamaks muuta, äratada huvi ja seeläbi kasvada. Ettekande põhipunkt oli idee rajada Pärnusse park, mille „ristiemaks“ oleks naiskodukaitse.

 

Koosolekule tagasi mõeldes on hea ja kerge tunne, sest õhkkond oli positiivne ja täis ideid ning tegutsemistahet kiirgas just meie kõige värskematest liikmetest. Mina igatahes sain laupäeval uut indu juurde ja soovin ka kõikidele ringkonna liikmetele, et leidke endas üles see miski, mille pärast te naiskodukaitsesse astusite ja kasutage neid võimalusi, mida teile see organisatsioon pakub. See ei tähenda lihtsalt valmis mõeldud ja organiseeritud üritustel käimist, vaid ka ise oma ideid proovida teostada, võimalust kavandada, organiseerida, juhtida.

 

Jõudu, jaksu ja erksat meelt meile kõigile.

FastLion CMS

Ringkonnakogul valiti uus juhatus

Ringkonnakogul valiti uus juhatus

Järgmiseks kolmeks aastaks lasub see kohustus täiesti uuel juhatusel, kes loodetavasti uusi värskeid tuuli ja uut entusiasmi toob Alates ringkonnakogust on Pärnumaa ringkonna esinaine Maie Pitsal, aseesinaine Alice Tärgla ja juhatuses Ave Rallmann, Ello Jaaniste ja Hinge Vaiksoo Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna üldkoosolek leidis aset 12. märtsil. Koosolekul võeti kokku aasta 2010, vaadati üle, kas aasta 2011 tegevuskava on vastavuses Kaitseliidu ülema ja malevapealiku ootustega ning revisjonikomisjon kandis ette aruande aasta 2010 kohta. Selgus, et suurt tööd peab ringkonna juhatus hakkama tegema dokumentatsiooni korrastamisega.

Ringkonnakogul valiti uus juhatus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse