Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pitkakese matk Keilas Pitkakese matk Keilas Naiskodukaitse Keila jaoskond korraldas 21. veebruaril juba kolmandat korda rahvamatka Pitkake. Kutsusime rahva- matkale kodustel radadel samaaegselt Järvamaal toimuva 20 km Pitka matkaga. Pitkake on austuseavaldus admiral Johan Pitkale, võimaldades ka nendel inimestel osa võtta, kes suurele matkale ei saa sõita. Lennuki juures ← Eelmine Kose jaoskond värske hooga! Järgmine → Näitus "Vormid" Pitkakese matk Keilas

Pitkakese matk Keilas

Aita Viigi 23. veebr. 2016

Naiskodukaitse Keila jaoskond korraldas 21. veebruaril juba kolmandat korda rahvamatka Pitkake. Kutsusime rahva- matkale kodustel radadel samaaegselt Järvamaal toimuva 20 km Pitka matkaga. Pitkake on austuseavaldus admiral Johan Pitkale, võimaldades ka nendel inimestel osa võtta, kes suurele matkale ei saa sõita.

Pitkakese matk Keilas
Maast madalast matkama!

Rahvamatka teavitus ja reklaam toimus läbi Facebooki ja paberkuulutustega Keila linna asutustes. 

 

Vaatamata sellele, et sadas lörtsi, tuli kohale 31 matkalist. Kõige noorem osavõtja oli 7 kuune.

 

Seekord olin teejuhiks mina. Kõigepealt käisin ise paar võimalikku marsruuti läbi ja märkisin kaardile. Lõpliku teekonna määras ilm ja see, et rada oleks läbitav lapsevankriga.

 

Pitkakese matk Keilas
Rivistus
Pitkakese matk Keilas
Lennuki poole!
Pitkakese matk Keilas
Takistusrada

Matka algus ja lõpp oli  Aia tn 35, KL Keila maja juures. Distantsi pikkuseks tuli  7,5 km. Matkalistele üllatuseks jätsime  info, et me teeme peatuse Keila linna piiril seisva lennuki juures. See teade pani poisid kohe kiiremini liikuma ja pidi tempot maha võtma, et rivi tagumine ots ka järele jõuaks. Viimane teelõik enne lennukit oli paarsada meetrit külateed, kus olid mahalangenud puud. Soovitasin  lapsevankritega  ringi minna, aga kus sa sellega, kõige põnevam koht just. Magavad lapsed tõsteti koos käruga üle puude. Tublile naiskodukaitsjale ei ole midagi ületamatut!

 

Vanas vene transpordilennukis asub praegu Keila mudellennuklubi ja paar matkaselli meie grupist soovisid kohe oma nime ka sinna kirja panna. Jõime kosutuseks sooja teed ja asusime tagasiteele. Pille-Riin ootas meid Aia tänaval kohvi, tee ja morsiga ning soojade pirukatega. Samuti oli Karin kodus küpsetanud viineripirukaid.  Aitäh!  Nii et tugeva kehakinnituse kõrval tegime ära välkviktoriini.

 

Sel aastal korraldasime esimest korda  fotovõistluse  ja iga matkal osaleja võis  saata meile oma 5 paremat pilti.

 

Seekord oli meie Pitkakese matk  muutunud juba rahvusvaheliseks. Keila kodutütar Karmel ja noorkotkas Karl elavad praegu oma vanematega Belgias, Monsis. Nemad korraldasid ka Pitkakese ja kutsusid osalema teisigi seal elavaid eestlasi. Kokku said nad 21 inimest ja tegid samuti ca 7 km ringi. Väga tore!

 

Lõpetuseks võib õelda, et koos matkamine , värske õhk ja uued elamused annavad niipalju energiat, et võib vapralt hea tujuga kevadele vastu minna.

Pitkakese matk Keilas
Lennuki juures
Järgmine →
Näitus "Vormid"

FastLion CMS

Pitkakese matk Keilas

Pitkakese matk Keilas

Maast madalast matkama! Rahvamatka teavitus ja reklaam toimus läbi Facebooki ja paberkuulutustega Keila linna asutustes Vaatamata sellele, et sadas lörtsi, tuli kohale 31 matkalist Naiskodukaitse Keila jaoskond korraldas 21. veebruaril juba kolmandat korda rahvamatka Pitkake. Kutsusime rahva- matkale kodustel radadel samaaegselt Järvamaal toimuva 20 km Pitka matkaga. Pitkake on austuseavaldus admiral Johan Pitkale, võimaldades ka nendel inimestel osa võtta, kes suurele matkale ei saa sõita.

Pitkakese matk Keilas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse