Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnu linnaisad andsid au Pärnu linnaisad andsid au Ringkonna naised külastasid täna Pärnu linnavalitsust, et viia linna juhtideni sinilillesõnum ning kutsuda linnaisasid üles toetama ja tunnustama meie veterane. ühe kõnega Järgmine → Naiskodukaitse mälestuspäev Pärnumaal Pärnu linnaisad andsid au

Pärnu linnaisad andsid au

Ivi Korju, Saarde jaoskond 9. aprillil 2021

Ringkonna naised külastasid täna Pärnu linnavalitsust, et viia linna juhtideni sinilillesõnum ning kutsuda linnaisasid üles toetama ja tunnustama meie veterane.

Pärnu linnaisad andsid au
Foto: Eve Retpap
Pärnu linnaisad andsid au
Foto: Eve Retpap

Juba kaheksandat kevadet järjest viivad Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse läbi Sinilillekampaaniat, mis kutsub üles kandma sinilillemärki ja avaldama nii tunnustust ja toetust kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele ning nende lähedastele.

Tänasel tormieelsel hommikupoolikul külastasid NKK Pärnumaa ringkonna esinaine Anneli Pesti ning Ave Rallmann Pärnu linnavalitsust, et anda võimalus ka linna juhtidel traditsioonilisse heategevus- kampaaniasse panustada.

Väärikat sõnumit ja ideekandjaid olid tervitamas Pärnu linnapea Romek Kosenkranius ning abilinnapea Meelis Kukk. Järgides rangeid turvameetmeid – kohtudes õues, kandes maski ja hoides distantsi – said linnaisad rinda säravad sinililled ning annetuskarp muutus panuse jagu raskemaks.

Pärnu linn ise kajastas sündmust operatiivselt oma Facebooki lehel: https://www.facebook.com/parnuofficial/posts/3860204390695262

Sel aastal toetab Sinilillekampaania Narva haiglat, SA Peaasi, Viljandi linna välijõusaali rajamist ning Eesti Invaspordi Liitu.

Anname au!

Pärnu linnaisad andsid au
Foto: Eve Retpap

FastLion CMS

Pärnu linnaisad andsid au

Pärnu linnaisad andsid au

Foto: Eve Retpap Foto: Eve Retpap Juba kaheksandat kevadet järjest viivad Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse läbi Sinilillekampaaniat, mis kutsub üles kandma sinilillemärki ja avaldama nii tunnustust ja toetust kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele ning nende lähedastele Tänasel tormieelsel hommikupoolikul külastasid NKK Pärnumaa ringkonna esinaine Anneli Pesti ning Ave Rallmann Pärnu linnavalitsust, et anda võimalus ka linna juhtidel traditsioonilisse heategevus- kampaaniasse panustada Ringkonna naised külastasid täna Pärnu linnavalitsust, et viia linna juhtideni sinilillesõnum ning kutsuda linnaisasid üles toetama ja tunnustama meie veterane.

Pärnu linnaisad andsid au

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse