Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnu jaoskond Pärnu jaoskond innerHTML = writetospan; kirs[no-Smpam)ti.toodu@gmail.com Pärnu jaoskond

Pärnu jaoskond

Pärnu jaoskond
Pärnu jaoskonna esinaine Kirsti Toodu.

Naiskodukaitse Pärnu jaoskond taasloodi 11. juunil 2015. aastal, mil kinnitati Kaitseliidu Pärnumaa maleva vastavasisuline käskkiri. Jaoskonna asutamiskoosolek 23 liikme osavõtul toimus kuus päeva varem, Pärnumaa ringkonna taasloomise aastapäeval 5. juunil. 

Tegutseme Pärnu linnas, olles võtnud endale eesmärgiks korraldada lisaks Naiskodukaitse erialasele tegevusele ka teisi põnevaid ja harivaid ühistoimetusi ning õppepäevi, kuhu on oodatud inimesed nii oma jaoskonnast kui ka ringkonnast. Leiame, et võimalikult mitmekülgne koostegemine ning võimalus ürituste korraldamises kaasa lüüa tugevdavad liikmete omavahelist sidet, nii et igaüks leiab organisatsioonis üles just need inimesed, kellega koos edasi toimetada, õppida ja areneda.

 

Kindlasti ei saa märkimata jätta, et Pärnu jaoskonna liikmetest on moodustunud tugev grupp naisi, kes osalevad üle Eesti toimuvatel õppustel ja kutsevõistlustel nii korraldajate ja hindajate kui ka mängijate rollis. Gruppi veab eest meie väsimatu veteran, Pärnumaa ringkonna ning Pärnu jaoskonna asutajaliige Maret Kommer.

 

1. jaanuari 2024 seisuga on Pärnu jaoskonnas 59 liiget, neist viis toetaja-, üks noor- ja kolm auliiget.


Kui sinagi soovid meiega liituda, võta ühendust Pärnu jaoskonna esinaise Kirsti Tooduga aadressil  .

FastLion CMS

Pärnu jaoskond

Pärnu jaoskond

Pärnu jaoskonna esinaine Kirsti Toodu Naiskodukaitse Pärnu jaoskond taasloodi 11

Pärnu jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse