Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Palju õnne Eesti Vabariik! Palju õnne Eesti Vabariik! 24. veebruaril toimus iga-aastane Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik rongkäik läbi Viljandi linna. ← Eelmine Villased sokid Viljandi kodututele Järgmine → Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat Palju õnne Eesti Vabariik!

Palju õnne Eesti Vabariik!

Lembe Lahtmaa 23. veebr. 2010

24. veebruaril toimus iga-aastane Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik rongkäik läbi Viljandi linna.

Palju õnne Eesti Vabariik!

Eesti Vabariigi 92. aastapäeva tähistamine algas hommikul kell 10.00 tänujumalateenistusega Jaani kirikus, kus meie ringkonna lippuriks oli Ele Lehes. Kõik jalutuskäigust osavõtjad kogunesid kiriku juurde, nii ka meie – kokku 15 naiskodukaitsjat.

 

See oli ilus päev ja hetk, mil saime oma kaunist Naiskodukaitse mantlit koos kübara ning valge salliga linnarahvale presenteerida.

Vabadussõjas langenute kalmudel toimus pidulik tseremoonia ja pärgade asetamine ausambale. Edasi jätkus jalutuskäik läbi linna kohtumaja ette, kus loeti ette iseseisvusmanifest, kõlas hümn ja lipulaul. Suundusime ühises rivis Maagümnaasiumi juurde.

 

Linnarahvale pakutavat sõdurisuppi me siiski kooli juurde sööma ei jäänud, seekord polnud see ju ka meie valmistatud nagu varasematel aastatel! Ilm oli aga nii ilus, et ei tahtnudki kohe koju minna, seega suundusime üheskoos Viljandi linna kohvikusse, arutades seal ilmaelu ning tehes Naiskodukaitse tulevikuplaane. Kuna meiega oli üsna mitu uut liiget, siis tutvustasime nii üksteist kui ka oma organisatsiooni ning selles tegutsemise võimalusi.

 

Üritus oli tore ja meeldejääv, siinkohal suur, suur aitäh kõigile, kes osalesid ning ka Teile, kes ei osalenud, kuid siiski teada andsid, et ei saa osaleda.

FastLion CMS

Palju õnne Eesti Vabariik!

Palju õnne Eesti Vabariik!

Eesti Vabariigi 92 aastapäeva tähistamine algas hommikul kell 10 24. veebruaril toimus iga-aastane Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik rongkäik läbi Viljandi linna.

Palju õnne Eesti Vabariik!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse