Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Oleme sportlikult heas vormis! Oleme sportlikult heas vormis! Reedel, 8. oktoobril said Sakala ringkonna naiskodukaitsjad teada, kuidas on olukord nende füüsilise vormiga. Üllatasime proovilepanekuga iseennast ja teisi ning olime õigusega enda üle uhked! ← Eelmine Rattamatk ümber Võrtsjärve Järgmine → Mõisas õpetati avalikke suhteid Oleme sportlikult heas vormis!

Oleme sportlikult heas vormis!

Leili Särg 11. okt. 2010

Reedel, 8. oktoobril said Sakala ringkonna naiskodukaitsjad teada, kuidas on olukord nende füüsilise vormiga.

Oleme sportlikult heas vormis!

Üheksa tegevliiget, kes spordiüritusele kohale tulid, sooritasid Leili eestvedamisel kaadrikaitseväelase füüsilise ettevalmistuse testi.

Kõigepealt tegime staabis kahe minuti jooksul toenglamangus niipalju kätekõverdusi kui suutsime ja siis kahe minutiga kõhulihaste harjutusi ehk selili lamangust istesse tõusmiseid. Järgnes 3200 meetri jooksuraja läbimine õues. Ilm soosis meid, oli päikeseline ja küllaltki tuulevaikne. Imetlusväärne ongi see, et kuigi enamik meist polnud teab mis ajast jooksmisega tegelenud, suutsime joosta kiiresti ja finiseeruda väga heade aegadega.

Pärast pingutust lõõgastusime meeldiva seltskonnaga saunas.

 

Katsete punktitabeli üldarvestuses said kaheksa naist rohkem kui 190 punkti ja täitsid kaadrikaitseväelase füüsilise ettevalmistuse miinimumnõuded.
Üllatasime proovilepanekuga iseennast ja teisi ning olime õigusega enda üle uhked!

 

FastLion CMS

Oleme sportlikult heas vormis!

Oleme sportlikult heas vormis!

Üheksa tegevliiget, kes spordiüritusele kohale tulid, sooritasid Leili eestvedamisel kaadrikaitseväelase füüsilise ettevalmistuse testi Kõigepealt tegime staabis kahe minuti jooksul toenglamangus niipalju kätekõverdusi kui suutsime ja siis kahe minutiga kõhulihaste harjutusi ehk selili lamangust istesse tõusmiseid Reedel, 8. oktoobril said Sakala ringkonna naiskodukaitsjad teada, kuidas on olukord nende füüsilise vormiga.

Oleme sportlikult heas vormis!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse