Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Nõrganärvilistele ei soovita! Nõrganärvilistele ei soovita! Ühel laupäeval sattusin ootamatult koolitusele, mis algselt tundus väga eriline ja põnev ning see tunne kestab siiani. Koolituse pakkus välja Sveta ning hoiatas kohe, et mul ei tasu loota, et saan seal end kaunimaks teha, heal juhul pääsen minema kui peata ratsanik, verenire järel. Täpsemalt öeldes saab koolitusel algse arusaama, kuidas on võimalik luua libareaalsust. Veel täpsemaks minnes, siis kuidas tekitada grimmi abil inimesele haavad, haavandid, sinikad ja muud koledad täiendused. Järgmine → Kallid naiskodukaitsjad, sõbrad ja külalised! Nõrganärvilistele ei soovita!

Nõrganärvilistele ei soovita!

Egne Lappmaa 20. märtsil 2023

Ühel laupäeval sattusin ootamatult koolitusele, mis algselt tundus väga eriline ja põnev ning see tunne kestab siiani. Koolituse pakkus välja Sveta ning hoiatas kohe, et mul ei tasu loota, et saan seal end kaunimaks teha, heal juhul pääsen minema kui peata ratsanik, verenire järel. Täpsemalt öeldes saab koolitusel algse arusaama, kuidas on võimalik luua libareaalsust. Veel täpsemaks minnes, siis kuidas tekitada grimmi abil inimesele haavad, haavandid, sinikad ja muud koledad täiendused.

Nõrganärvilistele ei soovita!
Mare, mis juhtus? Foto: Egne Lappmaa
Nõrganärvilistele ei soovita!
"Haav 1". Foto: Egne Lappmaa

Koolituse alguses näidatud juhendajate videotest ja piltidest sai ülevaate, mida on võimalik simulatsioonigrimmiga saavutada. Minu silmis olid meie juhendajad profid ja nende kätetööd vaadates mõtlesin, et nad on tõelised butafooria kunstnikud. Veidi vahendite üle arutlemist ning grimmikohvrite sisuga tutvumist lubati ka õppuritel katsetada ja harjutada erinevate materjalide, värvide ja jumestusvahendite kasutamist. Ning mõned tunnid pärast mökerdamist oli ruum täis mitmete veriste haavadega, vesivillidega ning kaamete nägudega ja sinakate huultega naisi. Nii mõnigi kena ja meeldiv naisterahvas nägi pärast meikimist välja nagu Õudusfilmide festivalilt plehku pannud tegelane. Sellelt kursuselt sain kaasa teadmise, et grimeerimisoskus vajab harjutamist ja veelkord harjutamist, kuhjaga loomingulisust ning julgust katsetamisel.

Nõrganärvilistele ei soovita!
"Haav 2". Foto: Egne Lappmaa
Nõrganärvilistele ei soovita!
"Punetus". Foto: Egne Lappmaa
Nõrganärvilistele ei soovita!
"Vesivillid". Foto: Egne Lappmaa

Suur aitäh MARET KOMMER, AIRE RETSNIK ja ENE VOKK!

Suur aitäh PÄRNUMAA RINGKOND!

FastLion CMS

Nõrganärvilistele ei soovita!

Nõrganärvilistele ei soovita!

Mare, mis juhtus? Foto: Egne Lappmaa "Haav 1" Foto: Egne Lappmaa Koolituse alguses näidatud juhendajate videotest ja piltidest sai ülevaate, mida on võimalik simulatsioonigrimmiga saavutada Ühel laupäeval sattusin ootamatult koolitusele, mis algselt tundus väga eriline ja põnev ning see tunne kestab siiani. Koolituse pakkus välja Sveta ning hoiatas kohe, et mul ei tasu loota, et saan seal end kaunimaks teha, heal juhul pääsen minema kui peata ratsanik, verenire järel. Täpsemalt öeldes saab koolitusel algse arusaama, kuidas on võimalik luua libareaalsust. Veel täpsemaks minnes, siis kuidas tekitada grimmi abil inimesele haavad, haavandid, sinikad ja muud koledad täiendused.

Nõrganärvilistele ei soovita!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse