Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naistepäev smuutide keskel Naistepäev smuutide keskel Kõik algas 2010. aastal liikmetele korraldatud naeruteraapia koolitusest. Just sealt saadud motivatsioon ja tegutsemistuhin innustasid igal aastal naistepäeva paiku harivaid ja väga põnevaid koolitusi korraldama. Teadmised omandatud, kõhud smuutisid täis, võttis suurem osa osalejaist ette poe retke, et kodustes tingimustes blenderdamist jätkata! Selline oli meie selleaastane naistepäeva naistekas - meeleolukas, hariv ja kõhtutäitev! ← Eelmine Lõuna piirkonna naiskodukaitsjad tegutsesid kahes erinevas rollis Järgmine → Teistmoodi peetud mälestuspäev Naistepäev smuutide keskel

Naistepäev smuutide keskel

Margit Rei 5. märtsil 2020

Kõik algas 2010. aastal liikmetele korraldatud naeruteraapia koolitusest. Just sealt saadud motivatsioon ja tegutsemistuhin innustasid igal aastal naistepäeva paiku harivaid ja väga põnevaid koolitusi korraldama.

Naistepäev smuutide keskel

Ja nii ka sel korral. Koolitaja Marge Mänd ladus pealinnas auto head ja paremat täis ning võttis suuna Viljandimaa smuuti huviliste poole. Staabis sai siis kogu see kraam kööki laotud ja lauad vajusid ikka päris ilusti looka erinevate toiduainete, puuviljade ja jookide all.

Samal ajal kogunesid maleva õppeklassi hulk huvilisi, et saada osa smuutide laiast ja põnevast maailmast. Ja miks mitte minna kevadele ja soojale rannahooajale vastu teadmisega, et smuutid on kiired, maitsvad ja mis peamine: väga kasulikud vahepalad!

Marge jagas meile teadmisi, millistes kogustes ja missuguseid komponente kokku miksida. Uskumatu, mida kõike võib smuutidesse panna! Alustades kamast, kohvist ja kliidest ning lõpetades kakao, müsli, spinati ja küüslauguga. Üsna pea täitis klassiruumi mõnus blendri vurin ja üle ruumi levisid meeldivad puuvilja tervistavad lõhnad.

Naistepäev smuutide keskel

Esimese smuutina saime proovida ehtsat tervisepommi, kuhu koolitaja oli sisse pistnud astepalju, ingverit, sidrunt jne. Hää ja maitsev oli! Ja siis tulid riburada pidi järgmised: roheline, päikseline, lihtne, marja, rammus ja kõige lõpuks soolane smuuti. Soolane smuuti lõi oma küüslauguse mekiga kõik osalejad algul nö pahviks ja erksaks.

Kui kokkutulnud olid smuutide kohta vajalikud teadmised endasse ammutanud, said nad juba ise smuutid kokku segada kõigest lauapealsest kraamist, mida silm haaras! Ja oh seda loovust, mis lubas kõik võimaliku ja võimatu blendrisse pista.

Teadmised omandatud, kõhud smuutisid täis, võttis suurem osa osalejaist ette poe retke, et kodustes tingimustes blenderdamist jätkata! Selline oli meie selleaastane naistepäeva naistekas - meeleolukas, hariv ja kõhtutäitev!

Naistepäev smuutide keskel

FastLion CMS

Naistepäev smuutide keskel

Naistepäev smuutide keskel

Ja nii ka sel korral Koolitaja Marge Mänd ladus pealinnas auto head ja paremat täis ning võttis suuna Viljandimaa smuuti huviliste poole Kõik algas 2010. aastal liikmetele korraldatud naeruteraapia koolitusest. Just sealt saadud motivatsioon ja tegutsemistuhin innustasid igal aastal naistepäeva paiku harivaid ja väga põnevaid koolitusi korraldama.

Naistepäev smuutide keskel

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse