Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased appi. Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja Terviseameti poolt Kaitseliidule saadetud ametiabi taotluse alusel alustasid täna Kaitseliidu ja Naiskodukaitse vabatahtlikud Tallinnas ja Tartus riiki sisenejate ja teiste inimeste teadlikkuse tõstmist ja termokaameratega sõelumist, üksiti teostatakse vajadusel ka tervisealaseid lühinõustamisi. ← Eelmine Naiskodukaitse ajaloolises kohviserviisis aurab kohv igal vabariigi aastapäeval Järgmine → Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi pöördumine Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased appi.

Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased appi.

13. märtsil 2020

Terviseameti poolt Kaitseliidule saadetud ametiabi taotluse alusel alustasid täna Kaitseliidu ja Naiskodukaitse vabatahtlikud Tallinnas ja Tartus riiki sisenejate ja teiste inimeste teadlikkuse tõstmist ja termokaameratega sõelumist, üksiti teostatakse vajadusel ka tervisealaseid lühinõustamisi.

Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased appi.

„Vabatahtlike kaasamine on väärtus, mis vähendab oluliselt tervishoiutöötajate koormust ning samal ajal tekitab meie ühiskonnas suuremat sidusust, et leevendada nakkusohtlike haiguste levikut ja panustades sedasi kogu Eesti rahva tervisesse,“ ütles Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Tallinnas toetavad naiskodukaitsjad täna Terviseametit Tallinna sadama A ja D-terminalis ning homsest ka Tallinna Lennujaamas. Naiskodukaitse koos Kaitseliiduga teeb sama tööd Tartu bussijaamas. Tegu ei ole tervishoiuteenusega, vaid ennekõike tõenduspõhise infojagamise üritusega, mille raames mõõdetakse ka inimeste kehatemperatuuri ja võidakse teostada vajadusel lühinõustamine.

 

Teenistuskohustuse täitmisele kutsutakse terved, ilma krooniliste haigusteta Naiskodukaitse ja Kaitseliidu liikmed. Teenistuskohustuse täitmisele ei kaasata noorliikmeid. Vabatahtlikud peavad kasutama PPA või Terviseameti väljastatud enesekaitse vahendeid ning järgima hügieeninõudeid.

 

Kui Vabariigi Valitsus otsustab Kaitseliidule täiendavaid ülesandeid määrata, on Kaitseliit valmis neid täitma.

Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased appi.
Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased appi.

FastLion CMS

Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja

Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja

„Vabatahtlike kaasamine on väärtus, mis vähendab oluliselt tervishoiutöötajate koormust ning samal ajal tekitab meie ühiskonnas suuremat sidusust, et leevendada nakkusohtlike haiguste levikut ja panustades sedasi kogu Eesti rahva tervisesse,“ ütles Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming Tallinnas toetavad naiskodukaitsjad täna Terviseametit Tallinna sadama A ja D-terminalis ning homsest ka Tallinna Lennujaamas Terviseameti poolt Kaitseliidule saadetud ametiabi taotluse alusel alustasid täna Kaitseliidu ja Naiskodukaitse vabatahtlikud Tallinnas ja Tartus riiki sisenejate ja teiste inimeste teadlikkuse tõstmist ja termokaameratega sõelumist, üksiti teostatakse vajadusel ka tervisealaseid lühinõustamisi.

Terviseamet kutsus naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased appi.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse