Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsel on tulemas uus baasväljaõppe moodul Naiskodukaitsel on tulemas uus Naiskodukaitse mitmekülgse võimekuse alustalaks on eesmärgipäraselt ja mitmekülgselt koolitatud liikmeskond. Baasväljaõpe Elanikkonnakaitse Ohutushoid ← Eelmine Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis Järgmine → Alutaguse Naiskodukaitse Maakaitsepäeva üritusel Naiskodukaitsel on tulemas uus baasväljaõppe moodul

Naiskodukaitsel on tulemas uus baasväljaõppe moodul

Ave Paavo 4. juulil 2016

Naiskodukaitse mitmekülgse võimekuse alustalaks on eesmärgipäraselt ja mitmekülgselt koolitatud liikmeskond.

Naiskodukaitsel on tulemas uus baasväljaõppe moodul

Naiskodukaitse liikmete baasväljaõpe on seni koosnenud neljast moodulist: organisatsiooniõpetus, esmaabi, toitlustus ja sõdurioskused. Peagi on lisandumas viies moodul – ohutushoid. Ohutushoiu kursuse üldeesmärk on suurendada inimeste toimevõimet ning ühiskonna turvalisust ja stabiilsust nii tava- kui ka hädaolukordades.

 

Aasta algul toimus õppekava tutvustus Jõhvis, kus tulevased instruktorid olid ise veel õppijate rollis. Õppekava kinnistamiseks ja täiustamiseks toimus mais pilootkursus Saaremaal ning juunis Harju ringkonnas. Läbiviijateks ka alustavad instruktorid. Alutaguselt osales seekord kaks naist. Üksteisele tagasisidet andes saadi taas palju häid näpunäiteid, mida mooduli parendamiseks kasutusele võtta.

 

Ohutushoiu kursus on 2020. aastaks sobiv läbiviimiseks kaitseliitlastele ja laiemale elanikkonnale.

FastLion CMS

Naiskodukaitsel on tulemas uus

Naiskodukaitsel on tulemas uus

Naiskodukaitse liikmete baasväljaõpe on seni koosnenud neljast moodulist: organisatsiooniõpetus, esmaabi, toitlustus ja sõdurioskused Peagi on lisandumas viies moodul – ohutushoid Naiskodukaitse mitmekülgse võimekuse alustalaks on eesmärgipäraselt ja mitmekülgselt koolitatud liikmeskond.

Naiskodukaitsel on tulemas uus baasväljaõppe moodul

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse