Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naised tegid pikad linad Naised tegid pikad linad 13. veebruaril ja reedel kõlas Vardja küla Kiigemägi mäest allasõitvate naiste ja noorikute kilgetest. Sakala naiskodukaitsjad tegid vastlapäeva eelset kelgutrenni. ← Eelmine Me hoolime Ukrainast! Järgmine → Naiskodukaitsja on naiselik! Naised tegid pikad linad

Naised tegid pikad linad

Mirjam Trallmann 18. veebr. 2015

13. veebruaril ja reedel kõlas Vardja küla Kiigemägi mäest allasõitvate naiste ja noorikute kilgetest. Sakala naiskodukaitsjad tegid vastlapäeva eelset kelgutrenni.

Naised tegid pikad linad

13 ja reede on päev, mis paneb mõtlema võimalikule ebaõnnele. Aga sellele vaatamata kogunes  Viljandi bussijaama parklasse trobikond  kelgutamise ja saunahuvilisi.

 

Kiigemäel tervitas meid peremees, kes oli juba  kuuma sauna valmis kütnud. Saun pidi aga tibakese ootama.

Ja siis läks lahti! Trotsides vähest lund ning kõvasid mutimullahunnikuid, sai tehtud ikka pikad liud küll. Kes kelgul, kes külili, sest aegajalt kippus kelk suure hoo tõttu alt kaduma. Võidukaid hõiskeid kelgumäe alt kajasid kaugele. Mõni küll kurtis, et sabakont jääb valusaks, aga seda mõnusam oli pärast  nautida kuuma saunalava.

 

Enne naha kuumaks kütmist turgutasime ka pisut vaimu. Toimus väike  viktoriin meie traditsioonilisest tähtpäevast. Laualt ei puudunud kodus valmistatud soolaoad ning maitsvad kuklid. Samal ajal valmisid ka  vastlavurrid ning  lasti  need keerlema.

 

Et meie organisatsiooni on tulnud uusi liikmeid, oli vajalik läbi viia kiire tutvustamisring. Selle käigus tekkis nii mõnelgi  staazikal liikmel  kerge nostalgiahõng ja meenutati, kuidas oma tee naiskodukaitses alguse sai. Lugusid jätkus nii laval kui lava taga.

Saun oli super mõnus ja  nii mõnelgi oli raskusi lahkumisega. Aga et  kell tiksus õhtusse, oli aeg vihad nurka visata. Meie vastlaõhtu oli jõudnud lõpule. 

FastLion CMS

Naised tegid pikad linad

Naised tegid pikad linad

13 ja reede on päev, mis paneb mõtlema võimalikule ebaõnnele Aga sellele vaatamata kogunes Viljandi bussijaama parklasse trobikond kelgutamise ja saunahuvilisi 13. veebruaril ja reedel kõlas Vardja küla Kiigemägi mäest allasõitvate naiste ja noorikute kilgetest. Sakala naiskodukaitsjad tegid vastlapäeva eelset kelgutrenni.

Naised tegid pikad linad

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse