Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie oma 007! Meie oma 007! 22. veebruaril kuulutati välja Saare maakonna vapimärgi number 007 omanik. Saare maakonna vapimärk antakse isikule Saare maakonnale osutatud eriliste teenete eest ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks, samuti Saare maakonnale au ja tuntust toonud saavutuste tunnustamiseks. Saare maakonna vapimärgiga number 007 tunnustati Mare Kirri ! Esmaabi Koostöö Meditsiin Tähtpäevad Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Naiskodukaitse Saaremaa ringkond pidas sünnipäeva Järgmine → 15-aastane Pihtla jaoskond on oma liikmete nägu Meie oma 007!

Meie oma 007!

23. veebr. 2019

22. veebruaril kuulutati välja Saare maakonna vapimärgi number 007 omanik. Saare maakonna vapimärk antakse isikule Saare maakonnale osutatud eriliste teenete eest ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks, samuti Saare maakonnale au ja tuntust toonud saavutuste tunnustamiseks.

Meie oma 007!

Isik, kellele see omastati, on oma tegemistest rääkides ise ütelnud, et tema sees on alati olnud teadmine, et käidud tee on õige. Unistusena on ta nimetanud soovi, et kõik oleksid terved ja inimesed suudaksid rohkem väärtustada teisi enda kõrval. Lisaks oma põhitööle Kuressaare haigla kiirabi erakorralise meditsiiniabi meeskonnas on ta enam kui 20 aastat olnud Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna liige ja alates 2015. aasta kevadest ringkonna esinaine. Ta leiab aega jagada esmaabialaseid teadmisi ja kogemusi, tõstes väga paljude saarlaste teadlikkust. Saare maakonna vapimärgiga number 007 tunnustati Mare Kirri

Meie oma 007!

FastLion CMS

Meie oma 007!

Meie oma 007!

Isik, kellele see omastati, on oma tegemistest rääkides ise ütelnud, et tema sees on alati olnud teadmine, et käidud tee on õige Unistusena on ta nimetanud soovi, et kõik oleksid terved ja inimesed suudaksid rohkem väärtustada teisi enda kõrval 22. veebruaril kuulutati välja Saare maakonna vapimärgi number 007 omanik. Saare maakonna vapimärk antakse isikule Saare maakonnale osutatud eriliste teenete eest ja väljapaistvate saavutuste tunnustamiseks, samuti Saare maakonnale au ja tuntust toonud saavutuste tunnustamiseks.

Meie oma 007!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse