Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie ise loome traditsioone! Meie ise loome traditsioone! Taaskord olime kutsutud Kolga-Jaani rahvamajja Tartu rahu 94. aastapäeva tähistama. ← Eelmine Stardipauk uutele uudistele Järgmine → Riigi sünnipäevapidu lumikellukestega Meie ise loome traditsioone!

Meie ise loome traditsioone!

Ene Sügav 5. veebr. 2014

Taaskord olime kutsutud Kolga-Jaani rahvamajja Tartu rahu 94. aastapäeva tähistama.

Meie ise loome traditsioone!
Foto: NKK Sakala ringkond

Kui ma aastajagu päevi tagasi kodulehel kirjutasin, et on meeldiv kui sinu tegemisi naiskodukaitsjana nii hinnatakse ja samasse kohta jälle tagasi oodatakse, siis ka tänavu võib tõdeda: traditsioon jätkub!

 

Peaesinejateks olid sel aastal Viljandi muuseumi direktor ja ajaloolane Jaak Pihlak ning paljude raamatute autor Heiki Raudla.

Jaak Pihlak rääkis väga huvitavalt Tartu rahu sõlmimise tagamaadest ja seostest tänapäevaga. Samuti oli tal kaasas originaaltrükiseid tollest ajast.

 

Meie ise loome traditsioone!
Foto: NKK Sakala ringkond

Heiki Raudla tutvustas oma töid ja tegemisi. Ta on paljude isiku- ja kodulooliste raamatute autor. Põhjalikumalt rääkis ta kultuurilis-kirjanduslikust kogumikust Sakala kalender, mis on ilmunud juba 25 aastat - 25 korda. Sain teada, et Sakala kalendrite artiklite loendiga saab tutvuda Viljandi muuseumi kodulehel.

Rõõmsat elevust tekitasid ka Raudla humoorikad pajatused tavaelust.

Meie ise loome traditsioone!
Foto: NKK Sakala ringkond

Meeleolu aitasid luua  Sakala kodutütred oma imeilusa laulu ja kena päevakohase tantsunumbriga. Kindlasti ei saa ka kiitmata jätta kohalike naiste poolt ettevalmistatud kohvilauda maitsvate suupistetega.  

 

Lõpetuseks sobib tsiteerida Heiki Raudlat: „Sõpru ja tegevust peab inimesel olema!“. Usun, et sõpru ja tegevust sel pühapäeval Kolga-Jaani rahvamajja kogunenutel jagub.

Meie ise loome traditsioone!

FastLion CMS

Meie ise loome traditsioone!

Meie ise loome traditsioone!

Foto: NKK Sakala ringkond Kui ma aastajagu päevi tagasi kodulehel kirjutasin , et on meeldiv kui sinu tegemisi naiskodukaitsjana nii hinnatakse ja samasse kohta jälle tagasi oodatakse, siis ka tänavu võib tõdeda: traditsioon jätkub! Peaesinejateks olid sel aastal Viljandi muuseumi direktor ja ajaloolane Jaak Pihlak ning paljude raamatute autor Heiki Raudla Jaak Pihlak rääkis väga huvitavalt Tartu rahu sõlmimise tagamaadest ja seostest tänapäevaga Taaskord olime kutsutud Kolga-Jaani rahvamajja Tartu rahu 94. aastapäeva tähistama.

Meie ise loome traditsioone!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse