Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus 3. mail toimus meditsiinigrupil massaa¾ikoolitus ehk siis üks meie täiendõpetest. Koolitust viis kusjuures läbi meie oma grupi liige, tippmassöör Gerli, seega oli õhtu eriti mugavas ja heas keskkonnas. Õhtu käigus saime läbi proovitud kõik massaa¾i etapid ja võtted ning saime vastused paljudele küsimustele, nt et lümfe ei masseerita ja jäsemeid masseerime südame poole. Usun, et kõigil oli väga põnev õhtu ning on juba teel koju uusi oskusi katsetama ja veel rohkem kindel olen selles, et need, kelle peal harjutama hakatakse, on veel õnnelikumad! ← Eelmine Anname au - kuus kuud kuumust Järgmine → Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond tähistas aastapäeva Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus

Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus

5. mail 2016

3. mail toimus meditsiinigrupil massaa¾ikoolitus ehk siis üks meie täiendõpetest. Koolitust viis kusjuures läbi meie oma grupi liige, tippmassöör Gerli, seega oli õhtu eriti mugavas ja heas keskkonnas. Õhtu käigus saime läbi proovitud kõik massaa¾i etapid ja võtted ning saime vastused paljudele küsimustele, nt et lümfe ei masseerita ja jäsemeid masseerime südame poole.

Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus

Usun, et kõigil oli väga põnev õhtu ning on juba teel koju uusi oskusi katsetama ja veel rohkem kindel olen selles, et need, kelle peal harjutama hakatakse, on veel õnnelikumad!

Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus

FastLion CMS

Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus

Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus

Usun, et kõigil oli väga põnev õhtu ning on juba teel koju uusi oskusi katsetama ja veel rohkem kindel olen selles, et need, kelle peal harjutama hakatakse, on veel õnnelikumad! ← Eelmine Anname au - kuus kuud kuumust Järgmine → Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond tähistas aastapäeva 3. mail toimus meditsiinigrupil massaa¾ikoolitus ehk siis üks meie täiendõpetest. Koolitust viis kusjuures läbi meie oma grupi liige, tippmassöör Gerli, seega oli õhtu eriti mugavas ja heas keskkonnas. Õhtu käigus saime läbi proovitud kõik massaa¾i etapid ja võtted ning saime vastused paljudele küsimustele, nt et lümfe ei masseerita ja jäsemeid masseerime südame poole.

Meditsiinigrupi massa¾ikoolitus

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse