Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Me hoolime Ukrainast! Me hoolime Ukrainast! Juba mitmed aastad on naiskodukaitsjad kudunud sokke ja kindaid, et saata pisut kodusoojust välismissioonidel viibivatele kaitseväelastele. Suur tänu, et toetasid ja korraldasid: Elfriede Kundla Karksi lasteaed Tiina Ott Ülle Riiner Lehte Hunt Jane Ojala Maimu Univer Vika Zieds Margit Rei Anne Kutser Reet Sildma Evelin Lappalainen Merilin Ruusalu Eda Kivisild Maie Kivisild Vilve Siil ← Eelmine Heategu pani silmad särama! Järgmine → Naised tegid pikad linad Me hoolime Ukrainast!

Me hoolime Ukrainast!

Piret Taim 22. dets. 2014

Juba mitmed aastad on naiskodukaitsjad kudunud sokke ja kindaid, et saata pisut kodusoojust välismissioonidel viibivatele kaitseväelastele.

Me hoolime Ukrainast!
NKK Sakala ringkonna kogutud kudumid 8. dets 2014.

10. detsembril lõppes Naiskodukaitse selleaastane heategevuse kampaania. Aastavahetusel saadetakse kinnastesse ja sokkidesse kootud head ning soojad soovid Ukrainasse. Lisaks naiskodukaitsjatele panustasid sellesse ettevõtmisesse väga paljud tsiviilisikud. Kõigi soov oli aidata abivajajaid.

Tänu headele inimestele kogusime Viljandimaalt 129 paari sokke ja kindaid. Suure-Jaanis elav 89-aastane vanaproua Elfriede Kundla toetas meid 60 sokipaariga, 33 paari mustrilisi sokke tõi kohale proua Vilve Siil, oma südamesoojuse koos 6 sokipaariga saatis teele ka 88-aastane Õisu kandi proua Lehte Hunt.

 

Üheskoos suudame rohkem. Olgu sõpradel Ukrainas vähemalt käed ja jalad soojad ning teadmine, et neist kusagil hoolitakse aitab neil ehk ka külma talve kergemini üle elada.


Suur tänu, et toetasid ja korraldasid:
Elfriede Kundla
Karksi lasteaed
Tiina Ott
Ülle Riiner
Lehte Hunt
Jane Ojala
Maimu Univer
Vika Zieds
Margit Rei
Anne Kutser
Reet Sildma
Evelin Lappalainen
Merilin Ruusalu
Eda Kivisild
Maie Kivisild
Vilve Siil

Me hoolime Ukrainast!

FastLion CMS

Me hoolime Ukrainast!

Me hoolime Ukrainast!

NKK Sakala ringkonna kogutud kudumid 8 dets 2014 Juba mitmed aastad on naiskodukaitsjad kudunud sokke ja kindaid, et saata pisut kodusoojust välismissioonidel viibivatele kaitseväelastele.

Me hoolime Ukrainast!

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse