Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene aasta juhina Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene Esimene koolipäev, esimene armastus, aga miks mitte esimene aasta jaoskonna juhina Naiskodukaitses? Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaine Sirli Rull jagab oma mõtteid. Aasta tagasi jagunes Viljandi jaoskond kolmeks: loodi Karksi ja Lõuna-Viljandi jaoskond ning tegutsemist jätkas Viljandi jaoskond väiksemas koosseisus. Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Sakala ringkonnal on uus esinaine Järgmine → Karksi jaoskond tähistas aastapäeva Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene aasta juhina

Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene aasta juhina

Sirli Rull 24. märtsil 2015

Esimene koolipäev, esimene armastus, aga miks mitte esimene aasta jaoskonna juhina Naiskodukaitses? Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaine Sirli Rull jagab oma mõtteid. Aasta tagasi jagunes Viljandi jaoskond kolmeks: loodi Karksi ja Lõuna-Viljandi jaoskond ning tegutsemist jätkas Viljandi jaoskond väiksemas koosseisus.

Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene aasta juhina
Sirli tegeleb aastaid rahvatantsuga

Kui jaoskonna juhtimise väljakutse 2014. aasta märtsis vastu võtsin, siis kartsin kõige rohkem, et kas ma olen ikka selleks valmis, et nii suurt vastutust enda õlgadele võtta. Olin ju alles suhteliselt nö roheline (organisatsiooni liige alla aasta). Kuna ma aga ikkagi võtsin väljakutse vastu, siis ootasin ja lootsin, et liikmed aktsepteerivad mind ning juhatuse liikmed on mulle suureks toeks.

Tänase seisuga tunnen, et Lõuna-Viljandi jaoskonna naiskodukaitsjad on minu ja juhatuse tööga rahul. Nad on väga toetavad ja abivalmis.

 

Aastale tagasi vaadates olen rahul, et kogu organisatsioon on mind aktsepteerinud. Oma suurimaks kordaminekuks loen seda, et olen küpsemaks saanud, oleme suutnud jaoskonda uusi liikmeid juurde saada ning keegi pole lahkunud. Tundub, et liikmed on rahul ja õhkkond on turvaline. Ma arvan, et selle taga on kogu jaoskond. Juhatuse liikmed on oma ülesandeid täitnud kohusetundlikult ja liikmed on nende tööd austanud.

Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene aasta juhina
Lõuna-Viljandi jaoskond koos NKK esinaise Airi Toominguga 2014. aastal

Ausalt öeldes on Lõuna-Viljandi jaoskonda sattunud väga tegusad ja aktiivsed liikmed. Olen saatnud meilitsi neile erinevaid meeldetuletusi, kui kellelgi on mõni BVÕ või mõni muu koolitus läbimata. Proovime ikka koos leida lahendusi, et kõik saaks oma kohustused täidetud. Mul on hea meel, et me jaoskonnaga liikmemaksu nii hästi maksime. Liikmemaksu kohapealt võin öelda, et väike meeldetuletus ja hea sõna on alati sihile viinud.

 

Minu valitsemisaega jaoskonnas on veel praeguse seisuga kaks aastat. Selle ajaga tahan luua tugeva ja enesekindla jaoskonna, et uutel tegijatel oleks peale mind lihtsam edasi minna.

FastLion CMS

Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene

Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene

Sirli tegeleb aastaid rahvatantsuga Kui jaoskonna juhtimise väljakutse 2014 aasta märtsis vastu võtsin , siis kartsin kõige rohkem, et kas ma olen ikka selleks valmis, et nii suurt vastutust enda õlgadele võtta Esimene koolipäev, esimene armastus, aga miks mitte esimene aasta jaoskonna juhina Naiskodukaitses? Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaine Sirli Rull jagab oma mõtteid. Aasta tagasi jagunes Viljandi jaoskond kolmeks: loodi Karksi ja Lõuna-Viljandi jaoskond ning tegutsemist jätkas Viljandi jaoskond väiksemas koosseisus.

Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene aasta juhina

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse