Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Linnapreili metsaskäik Linnapreili metsaskäik 3. -4. oktoobril toimus Kalevi malevkonna kompanii õppus Juminda poolsaarel, kus Kalevi jaoskonna naised hoolitsesid, et meestel ikka kõht täis oleks. Foto: Merle Toompark ← Eelmine Kalevi naised Naiskodukaitse välitoitlustuse eriala võistlusel Järgmine → Kalevi jaoskond käis Tiskret avastamas Linnapreili metsaskäik

Linnapreili metsaskäik

Merike Kasemets 8. okt. 2020

3.-4. oktoobril toimus Kalevi malevkonna kompanii õppus Juminda poolsaarel, kus Kalevi jaoskonna naised hoolitsesid, et meestel ikka kõht täis oleks.

Olin olnud naiskodukaitse liige alles mõned päevad, kui Annely mind nädalavahetuseks metsa kaasa kutsus. Ta rääkis sellest minekust kui maailma ägedaimast kogemusest ning tema tohutu positiivne veenmisjõud suutsid mind veenda kaasa minema. Isegi siis, kui su garderoobis on vaid lumivalge talvejope ja valged matkasaapad.

 

Aga see nädalalõpp  üllatas mind 110% ! Köögimeeskond oli super, kokkuhoidev ja üksteist toetav. Annely ja Merle on suurepärased juhendajad - kannatlikud, toetavad ja motiveerivad. Sellise meeskonnaga läheksin ma iga kell luurele!

Linnapreili metsaskäik
Laupäevaõhtused kaneelisaiad
Linnapreili metsaskäik
Pühapäeva hommikuks pannkoogid vahukoorega. Foto: Merle Toompark

FastLion CMS

Linnapreili metsaskäik

Linnapreili metsaskäik

Olin olnud naiskodukaitse liige alles mõned päevad, kui Annely mind nädalavahetuseks metsa kaasa kutsus Ta rääkis sellest minekust kui maailma ägedaimast kogemusest ning tema tohutu positiivne veenmisjõud suutsid mind veenda kaasa minema 3.-4. oktoobril toimus Kalevi malevkonna kompanii õppus Juminda poolsaarel, kus Kalevi jaoskonna naised hoolitsesid, et meestel ikka kõht täis oleks.

Linnapreili metsaskäik

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse