Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kutse vastla-spordipäevale Kutse vastla-spordipäevale Laupäeval, 16. veebruaril 2008 korraldab Tallinna ringkonna spordirühm Männiku lasketiirus vastlapäeva-spordipäeva, et selgitada välja parima meeskonnavaimuga jaoskond. 5201079 Sport Tähtpäevad ← Eelmine Tallinna naised jäid ellu Järgmine → Ilmakaarte määramine ning liikumine ilma kompassita Kutse vastla-spordipäevale vastlapäev

Kutse vastla-spordipäevale

Marilin Prants, akadeemiline jsk 13. jaan. 2008

Laupäeval, 16. veebruaril 2008 korraldab Tallinna ringkonna spordirühm Männiku lasketiirus vastlapäeva-spordipäeva, et selgitada välja parima meeskonnavaimuga jaoskond.

Spordirühm loodab vastlapäeva muuta traditsooniks, mis ühendab ringkonna erinevaid jaoskondi ning laiendab liikmete sportimisvõimalusi, tekitab elutervet konkurentsi ning lisab võimaluse looduses värsket õhku hingata.

Üritus on võistkondlik ja jaoskondade vaheline ehk igalt jaoskonnalt oodatakse vähemalt ühte neljaliikmelist võistkonda. Algus kell 11.00 ja lõpp orienteeruvalt kell 16.00.

Võistlus koosneb neljast osast:
1.    sportpüssist laskmine;
2.    liu laskmine (suusad-kelgud organiseerijate poolt);
3.    teatevõistlus (eri atribuutikaga);
4.    orienteerumine.

Pakutakse teed ja vastlakukleid. Osalejatele auhinnad ja diplomid.
Kohaletulnutelt oodatakse osalemistahet ja võistlusindu.

Mida rohkem võistkondi ühest jaoskonnast, seda suurem võimalus sel jaoskonnal võita!
Nii et tegutse kiiresti ja leia 3 sõpra, kellega linaliugu lasta!

Täpsem info ja võistkondade ülesandmine kuni 3. veebruarini:
Kersti Tammekunn
e-post kersti.tammekunn(ät)gmail.com
tel. 5201079

FastLion CMS

Kutse vastla-spordipäevale

Kutse vastla-spordipäevale

Spordirühm loodab vastlapäeva muuta traditsooniks, mis ühendab ringkonna erinevaid jaoskondi ning laiendab liikmete sportimisvõimalusi, tekitab elutervet konkurentsi ning lisab võimaluse looduses värsket õhku hingata Üritus on võistkondlik ja jaoskondade vaheline ehk igalt jaoskonnalt oodatakse vähemalt ühte neljaliikmelist võistkonda Laupäeval, 16. veebruaril 2008 korraldab Tallinna ringkonna spordirühm Männiku lasketiirus vastlapäeva-spordipäeva, et selgitada välja parima meeskonnavaimuga jaoskond.

Kutse vastla-spordipäevale

vastlapäev
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse