Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kultuurigrupp Kultuurigrupp Igal organisatsioonil on omad traditsioonid ja Naiskodukaitsel ulatuvad need juba 80 aasta tagusesse aega. Iga-aastased seltskondlikud koosviibimised, nagu näiteks ringkonna aastapäeva tähistamine, aitavad kaasa liikmete ühtsustunde hoidmisele. Kui suur töö on ära tehtud, siis tahaks ju mängida ja puhata ka! Naiskodukaitse ajalool põhinev näitetükk Erialaõpe Kultuur Järgmine → Spordigrupp Kultuurigrupp

Kultuurigrupp

Igal organisatsioonil on omad traditsioonid ja Naiskodukaitsel ulatuvad need juba 80 aasta tagusesse aega. Iga-aastased seltskondlikud koosviibimised, nagu näiteks ringkonna aastapäeva tähistamine, aitavad kaasa liikmete ühtsustunde hoidmisele. Kui suur töö on ära tehtud, siis tahaks ju mängida ja puhata ka!

Selleks ongi meil kultuurigrupp, kes korraldab ringkonnas erinevaid seltskondlikke koosviibimisi ning silmaringi laiendavaid üritusi. Kultuurigrupi üheks funktsiooniks on rahvuskultuuri tutvustamine läbi erinevate teemaõhtute, käsitöönäituste jne.

 

Siia alla kuulub ka nn taidlustegevus, ehk siis laulu- ja tantsuringid, mille olemasolu sõltub ringkonna eripärast.

 

Mitmesuguste heategevusürituste korraldamine on ka kultuurigrupi pädevuses.

Kultuurigrupp
Naiskodukaitse ajalool põhinev näitetükk
Järgmine →
Spordigrupp

FastLion CMS

Kultuurigrupp

Kultuurigrupp

Selleks ongi meil kultuurigrupp, kes korraldab ringkonnas erinevaid seltskondlikke koosviibimisi ning silmaringi laiendavaid üritusi Kultuurigrupi üheks funktsiooniks on rahvuskultuuri tutvustamine läbi erinevate teemaõhtute, käsitöönäituste jne Igal organisatsioonil on omad traditsioonid ja Naiskodukaitsel ulatuvad need juba 80 aasta tagusesse aega. Iga-aastased seltskondlikud koosviibimised, nagu näiteks ringkonna aastapäeva tähistamine, aitavad kaasa liikmete ühtsustunde hoidmisele. Kui suur töö on ära tehtud, siis tahaks ju mängida ja puhata ka!

Kultuurigrupp

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse