Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Küll oli kena tuubiga… Küll oli kena tuubiga… Reede pealelõunal oli meil, naiskodukaitsjatel võimalus unustada oma töö- ja meie lastel koolinädala mured ning tähistada koos Viljandi lumepargis vastlapäeva. Oli tõesti vahva vastlapäev! Rohkem fotosid vaata NKKSakala pildialbumist! ← Eelmine Sakala ringkond sai uue esinaise Järgmine → Suurepäraselt veedetud aeg Valgel laeval Küll oli kena tuubiga…

Küll oli kena tuubiga…

Lembe Lahtmaa 14. märtsil 2011

Reede pealelõunal oli meil, naiskodukaitsjatel võimalus unustada oma töö- ja meie lastel koolinädala mured ning tähistada koos Viljandi lumepargis vastlapäeva.

Küll oli kena tuubiga…

Igaüks sai istuda snowtubingusse ehk rahvakeelselt öeldes tuubi ehk eesti keeles öeldes lumerõngasse. Ja siis Huntaugu mäenõlvalt mitmeid kordi sellega suure hooga alla lasta. Hoolimata kohati keerutavast lumetuisust nautisime võibolla selle talve viimaseid lumerõõme. Tuubirajad olid mõnusalt libedad ja saime pikad liud. Mõnikord hakkas lumerõngas raja sees lausa pöörlema ja eriti nagu ei näinudki enam kuhu täpselt välja jõuad. Aga just see tegigi liulaskmise põnevaks ja nauditavaks.

Noh, ega muidu ju nii palju polekski jõudnud seal Huntaugul mütata, aga saime ju muudkui pärast laskumist tõstuki abiga taas üles tagasi. Keeruline oli kohati vaid tuubi nööri kinnitamine tõstuki trossi külge.

Kui vastlasõit sai tehtud, siis sõime sealsamas lumepargi soojakus traditsioonilist hernesuppi ja vastlakukleid. Igale osalejale oli korraldajate Leili ja Kersti poolt ka väike tunnustusdiplom. Oli tõesti vahva vastlapäev!
Rohkem fotosid vaata NKKSakala pildialbumist!

FastLion CMS

Küll oli kena tuubiga…

Küll oli kena tuubiga…

Igaüks sai istuda snowtubing usse ehk rahvakeelselt öeldes tuubi ehk eesti keeles öeldes lumerõngasse Ja siis Huntaugu mäenõlvalt mitmeid kordi sellega suure hooga alla lasta Reede pealelõunal oli meil, naiskodukaitsjatel võimalus unustada oma töö- ja meie lastel koolinädala mured ning tähistada koos Viljandi lumepargis vastlapäeva.

Küll oli kena tuubiga…

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse