Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“ Kuidas me endale „Suitsused Kuulumine Naiskodukaitsesse on Sakala ringkonna naisi sedavõrd ühendanud, et neile ei piisa vaid kooskäimistest nii öelda riigikaitselisi kohustusi täites, mida pole sugugi vähe (eelmise aasta aktiivseim liige, käis väljas 103 korral), vaid otsitakse erinevaid võimalusi veelgi sagedasemaks kooskäimiseks. aastat meie vabariigi sünnist Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“

Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“

Piret Taim 20. veebr. 2012

Kuulumine Naiskodukaitsesse on Sakala ringkonna naisi sedavõrd ühendanud, et neile ei piisa vaid kooskäimistest nii öelda riigikaitselisi kohustusi täites, mida pole sugugi vähe (eelmise aasta aktiivseim liige, käis väljas 103 korral), vaid otsitakse erinevaid võimalusi veelgi sagedasemaks kooskäimiseks.

Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“

Seekordseks põhjuseks oli külaskäik kosmeetiku juurde, täpsemalt „Kuidas teha endale suitsumeiki“? Kuna kuulume militaarsesse organisatsiooni, siis tuleb aegajalt meelde tuletada, et meigikotti võiks kuuluda ka paar muud asja kui vaid erinevad camo pulgad.

 

Ilukoolituse päevaks valisime sihilikult reede, juhuks kui tulem saab olema nii kaunis, et soov  ka linna tantsusaali külastavaid kodanikke läbi „suitsuste silmade“ jälgida.

 

Kogunesime reede õhtul Viljandi tuntud kosmetoloogi proua Anneli Pevgoneni ilukabinetti. Naised olid parajalt ärevil, sädistamist oli omajagu. Lausunud avasõnad, asus Anneli ka kohe tegutsema. „Katsejänese“ leidmisega probleeme ei olnud, neid nais, kes olid nõus ennast täielikult kosmetoloogi kätesse andma oli päris mitu, kuid viisakalt loovutati esimene koht instruktorile, ilmselt põhjuseks hilisem tagakiusamise hirm;)

Nagu võluväel asusid Anneli näpukesed toimetama instruktori näo kallal. Nagu ikka ei alga ükski korralik meik näohoolduseta, puhastamine, näo niisutamine päevakreemiga, silmade alla tupsutati silmaümbruskreemi. Järgmisena kanti meigialuskreem ning siis juba näonahatüübiga sobiv jumestuskreem , kõik see kinnitati puudriga. Lisaks näitas ja rääkis  Anneli nippidest, kuidas midagi esile tuua või vajadusel tahaplaanile viia, kuidas peita vajadusel kortse,  neid meil muidugi veel ei ole, aga eks tulevikus kulub selline teadmine marjaks ära. Seega  valgustpeegeldav peitepulk on üks olulisemaid esemeid meie meigikotis.

Järgmisena võttis Anneli silmapliiatsi ja tõmbas silmanurgast suunaga kulmu välisnurga poole joone ning hajutas lauvärvi aplikaatoriga. Lauvakku kandis ta lauvärvi suunaga silma välisnurgast sisenurga poole. Tumedam lauvärv tuleb kanda silma välisnurka, heledam seevastu lau liikuvale osale ja kulmu alla. Järgmisena koolutas ta ripsmed ning kandis peale ripsmetušši. Viimasena haaras Anneli silmade rõhutamiseks laineri järele, samas julgustas neid naisi, kes siiani pole lainerit kasutanud, harjutamine pidi meistriks tegema. Tema, kui meistri käes tundus see tõesti imelihtne olevat.

Meikimisele annab lõppakordi põsepuna, põsepuna näole kandmisel tuleb lähtuda näokujust – kui on ovaalne näokuju, siis peaks põsepuna kandma nendele osadele, mis jäävad ovaalist väljapoole. Kõige lihtsam on põsepuna kanda nii, et tõmbad põsed sisse ja kannad puna kergete pintslitõmmetega tekkinud vao peale. Põsepuna võiks kanda ka veidi meelekohtadele.

 

Ja nii oligi lõpptulem valmis, instruktor tõusis ripsmeid välgutades kosmeetiku toolist ning tegi ruumi järgmisele julgele.

Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“

Nüüd võtsid ka teised naised oma varustuse välja, leidsid paarilise ning hakkasid nähtuid nippe kaaslase näol kasutama. Nagu piltidest näha võib oli tulemus igati korralik, seega olid enamus naistest nii õhinas, et peale kolmetunnist koolitust polnud kellegil soov kohe koju minna. Suitsumeigi teemat arutati edasi hommikutundideni, aga kus ja kellega käidi jäägu meie saladuseks.

 

Aitäh Annelile asjaliku koolituse eest.

Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“

FastLion CMS

Kuidas me endale „Suitsused

Kuidas me endale „Suitsused

Seekordseks põhjuseks oli külaskäik kosmeetiku juurde, täpsemalt „Kuidas teha endale suitsumeiki“? Kuna kuulume militaarsesse organisatsiooni, siis tuleb aegajalt meelde tuletada, et meigikotti võiks kuuluda ka paar muud asja kui vaid erinevad camo pulgad Ilukoolituse päevaks valisime sihilikult reede, juhuks kui tulem saab olema nii kaunis, et soov ka linna tantsusaali külastavaid kodanikke läbi „suitsuste silmade“ jälgida Kuulumine Naiskodukaitsesse on Sakala ringkonna naisi sedavõrd ühendanud, et neile ei piisa vaid kooskäimistest nii öelda riigikaitselisi kohustusi täites, mida pole sugugi vähe (eelmise aasta aktiivseim liige, käis väljas 103 korral), vaid otsitakse erinevaid võimalusi veelgi sagedasemaks kooskäimiseks.

Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse