Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas NKK Harju ringkonna naised Jõgeva naistega menüüd ja kalkulatsiooni õppimas käisid.. Kuidas NKK Harju ringkonna Ühel toredal talvisel laupäeval kohtusid naiskodukaitse Harju ja Jõgeva ringkonna naised Kaitseliidu Jõgeva malevas, et läbida toitlustuseriala täiendõpe (Menüü- ja kalkulatsiooni koostamine). Järgmine → Vabatahtlike juhtide õppepäev Jõgeva ringkonna moodi Kuidas NKK Harju ringkonna naised Jõgeva naistega menüüd ja kalkulatsiooni õppimas käisid. .

Kuidas NKK Harju ringkonna naised Jõgeva naistega menüüd ja kalkulatsiooni õppimas käisid..

Kristiina Kuus 22. jaan. 2012

Ühel toredal talvisel laupäeval kohtusid naiskodukaitse Harju ja Jõgeva ringkonna naised Kaitseliidu Jõgeva malevas, et läbida toitlustuseriala täiendõpe (Menüü- ja kalkulatsiooni koostamine).

Kuidas NKK Harju ringkonna naised Jõgeva naistega menüüd ja kalkulatsiooni õppimas käisid..
Fotol: NKK Harju ja Jõgeva ringkonna tegevliigefoto: NKK Jõgeva ringkond

14-ndal jaanuaril kogunesid 15 naiskodukaitsjat KL Jõgeva maleva staapi, et osaleda toitlustuseriala täiendõppel. Kohal viibis Jõgeva ringkonnast 11 ja Harju ringkonnast 4 naist.  Meie eesmärgiks oli selgeks saada menüüde ja kalkulatsiooni koostamine. Päeva esimesel poolel seletati temaatika teoreetilist osa ning hiljem tuli rühmades hakkama saada ka praktilise ülesande lahendamisega. Ülesanded olid põhjalikud ning nende lahendamiseks kulus teine pool päevast. Olgugi, et terve päev möödus töö meeleolus, ei puudunud ka nalja ja naeru.

Kuidas NKK Harju ringkonna naised Jõgeva naistega menüüd ja kalkulatsiooni õppimas käisid..
foto: NKK Jõgeva ringkond

Õppepäeva lõpuks tuli rühmadel tutvustada valminud tööd ja vajadusel anda ka vastuseid küsimustele. Kõikide rühmade kohta võib öelda, et nad lisaks ülesande lahendamisele õppisid ka töötama efektiivse meeskonnana, kus iga rühmaliikme panus töösse oli märgatav.

Ning enne kojusõitu tänati lektoreid NKK logoga meenega ja anti üle juba eelmisest aastast tavaks saanud  šokolaadist „kuldne medal“ hea instruktoritöö eest.

 Kokkuvõtteks võib öelda, et õppepäev oli õpetlik ja tore. Siinkohal tuleks tänada lektoreid- Aet´i ja Mariana´t,  kes meiega oma teadmisi jagasid ning samuti ka suurepärast kokka Annet, kes hoolitses selle eest, et naistel kõhud tühjaks ei jääks. Nagu ütleb üks mõttetera: Ükski teadmine pole midagi väärt, kui seda ei saa jagada.

FastLion CMS

Kuidas NKK Harju ringkonna

Kuidas NKK Harju ringkonna

Fotol: NKK Harju ja Jõgeva ringkonna tegevliige foto: NKK Jõgeva ringkond 14-ndal jaanuaril kogunesid 15 naiskodukaitsjat KL Jõgeva maleva staapi, et osaleda toitlustuseriala täiendõppel Kohal viibis Jõgeva ringkonnast 11 ja Harju ringkonnast 4 naist Ühel toredal talvisel laupäeval kohtusid naiskodukaitse Harju ja Jõgeva ringkonna naised Kaitseliidu Jõgeva malevas, et läbida toitlustuseriala täiendõpe (Menüü- ja kalkulatsiooni koostamine).

Kuidas NKK Harju ringkonna naised Jõgeva naistega menüüd ja kalkulatsiooni õppimas käisid. .

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse