Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kose jaoskond värske hooga! Kose jaoskond värske hooga! 7. veebruaril toimus Kose jaoskonna üldkoosolek, kus lisaks muudele valimisprotseduuridele ja päevakorras olevatele küsimustele valiti ka uus jaoskonna esinaine, aseesinaine ja juhatus. ← Eelmine Info liikuma! Järgmine → Pitkakese matk Keilas Kose jaoskond värske hooga!

Kose jaoskond värske hooga!

Ave Nael 8. veebr. 2016

7. veebruaril toimus Kose jaoskonna üldkoosolek, kus lisaks muudele valimisprotseduuridele ja päevakorras olevatele küsimustele valiti ka uus jaoskonna esinaine, aseesinaine ja juhatus.

Kose jaoskond värske hooga!
Kose jaoskonna esinaine Kaja-Marit Mander ja Harju ringkonna esinaine Helen Allas

Iga aasta esimestel kuudel toimuvad jaoskondades üldkoosolekud. Seekord oli Kose jaoskonnal elevust ja ärevust rohkem, sest meie jaoskonna esinaisel ja aseesinaisel täitus kolm aastat ning see tähendas, et lisaks muudele valimistele, oli sel korral päevakorras ka jaoskonna esinaise ja aseesinaise valimised.

 

Kose jaoskonnas on 2016. aasta 31. jaanuari seisuga 38 tegevliiget, kellest kohal viibis 24. Seega kvoorum koos ja ega elevusel ei lastudki kaua kesta, vaid asuti kohe asja kallale. Üksmeelsel nõusolekul ja heakskiidul valiti Kose jaoskonna uueks esinaiseks Tähti Kull ning aseesinaiseks Liis Viigipuu. Tähelepanu väärib asjaolu, et mõlemad neiud on Kodutütardest välja kasvanud naiskodukaitsjad ning jaoskonnas juba üsna tükk aega tublid ja aktiivsed liikmed.  Nii Tähti kui ka Liis on ka hakkajad formeerimisgrupi liikmed.

 

„Jõudu ja jaksu uutele tegijatele. Koos juhatusega mõistlikult ülendeid jagades on jaoskonna esinaise koormat palju edukam vedada“, jagas õpetussõnu kolm aastat jaoskonda juhtinud Kaja-Marit Mander. 

Kose jaoskond värske hooga!
Senised ja uued esinaised ja aseesinaised

Valiti ka jaoskonna uus juhatus, kelleks sellest aastast on Kadri Põlm, Külli Jõgeda ja Maila Savi. Loomulikult avaldati suurt tänu senisele jaoskonna esinaisele Kaja-Marit Manderile, aseesinaisele Diana Mihkelsoole ning  lahkuvale juhatusele koosseisus Marge Ulm, Anneli Urke ja Eda Reinik. Kindlasti tuleb ära märkida fakt, et viimase kolme aasta jooksul on suuresti tänu senistele juhtidele Kose jaoskonda lisandunud lausa 9 uut liiget.

 

Lisaks eelnevale oli koosolekul arutlusel jaoskonna 2015. aasta tegevuste ülevaade. Sõna said ka Harju ringkonna esinaine Helen Allas ja Harju ringkonna instruktor Pille Veitmaa, kes jagasid infot erialagruppide töös osalemise kohta. Samuti oli arutlusel Naiskodukaitse toetajaliikme olemus, tema õigused ja kohustused ning muud päevakajalised teemad.

← Eelmine
Info liikuma!
Järgmine →
Pitkakese matk Keilas

FastLion CMS

Kose jaoskond värske hooga!

Kose jaoskond värske hooga!

Kose jaoskonna esinaine Kaja-Marit Mander ja Harju ringkonna esinaine Helen Allas Iga aasta esimestel kuudel toimuvad jaoskondades üldkoosolekud Seekord oli Kose jaoskonnal elevust ja ärevust rohkem, sest meie jaoskonna esinaisel ja aseesinaisel täitus kolm aastat ning see tähendas, et lisaks muudele valimistele, oli sel korral päevakorras ka jaoskonna esinaise ja aseesinaise valimised 7. veebruaril toimus Kose jaoskonna üldkoosolek, kus lisaks muudele valimisprotseduuridele ja päevakorras olevatele küsimustele valiti ka uus jaoskonna esinaine, aseesinaine ja juhatus.

Kose jaoskond värske hooga!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse