Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kohvikusse! Kohvikusse! Karksi kihelkonnapäevade raames avasid Sakala ringkonna naiskodukaitsjad Leana, Elerin, Jane, Ebe, Mailis ja Kai Karksi-Nuias, Sakala maleva Karksi malevkonna ruumides kohviku. Kogu naispere hinnangul võiks sellist ettevõtmist veel korrata! ← Eelmine Pildikesi suvisest metsast Järgmine → Veeresime sajaga! Kohvikusse!

Kohvikusse!

Kai Kannistu 10. juulil 2018

Karksi kihelkonnapäevade raames avasid Sakala ringkonna naiskodukaitsjad Leana, Elerin, Jane, Ebe, Mailis ja Kai Karksi-Nuias, Sakala maleva Karksi malevkonna ruumides kohviku.

Kohvikusse!

Enne väljakuulutatud päeva toimusid tõsised mõttetalgud ja ideede kogumised- Mida? Palju? Kes? Millal? Kuidas? jne. Õnneks said enamus küsimusi vastused ning leidsime ka aega ruumides suurpuhastus teha.

Kaks suurt tuba asuvad kolmandal korrusel ja sellest tulenevalt ka meie kohviku nimi:
Kolmanda Korruse Kotka Kodu Kohvik.
Et kohvikusse jõuda, tuli astuda 42 trepiastet. Kõik, kes ruumi sisenedes ütlesid just selle numbri, said preemiaks naiste poolt kallistuse. Lisaks said kõik imetleda suurepärast vaadet kolmanda korruse torniakendest. Vaieldamatult oli meie kohvikust parim vaade Karksi-Nuia linnale!

Kohvikusse!

Päevamenüüs oli
- sõdurisupp, mis annab tiivad;
- väebool;
- ohjatud noor kotkas rukkikasukas;
- koduigatsus;
- kotkakohv;
- küüslauguleivad;
lisaks kiluleivad vutimunaga, linnupiimamaius ja Pavlovad.  
Hinnad enam kui taskukohased. „Päris kohvikus“ nii soodsalt kõhtu täis ei saa!

 

Juba enne avamist olid külastajad platsis.  Olime ajaga vähe jännis ja nii palusime neid seniks õnne proovile pannes loteriipileteid osta. Päeva peale kogusime kokku Anna Marie Kuke mälestuskivi püstitamiseks 132 eurot.

Toidud olid vist liiga head või liiga soodsad või sai neid vähe tehtud, aga igal juhul oli tund enne ametlikku lõpetamist valikus vaid mõned kiluleivad. Leana poolt keedetud supp oli hitt omaette. Serveerisime seda katelokist ja lisandiks oli rukkileid maitsevõiga. Tutvust kasutades suutsin viimase portsu endale kõrvale panna ja pean ütlema, et sööks veel ja veel.

Aga kallistusi meil jagus ja kõik soovijad said fotostendil pilti teha.

Kogu naispere hinnangul võiks sellist ettevõtmist veel korrata!

Kohvikusse!
Järgmine →
Veeresime sajaga!

FastLion CMS

Kohvikusse!

Kohvikusse!

Enne väljakuulutatud päeva toimusid tõsised mõttetalgud ja ideede kogumised- Mida? Palju? Kes? Millal? Kuidas? jne Õnneks said enamus küsimusi vastused ning leidsime ka aega ruumides suurpuhastus teha Karksi kihelkonnapäevade raames avasid Sakala ringkonna naiskodukaitsjad Leana, Elerin, Jane, Ebe, Mailis ja Kai Karksi-Nuias, Sakala maleva Karksi malevkonna ruumides kohviku.

Kohvikusse!

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse