Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kiili valla perepäev Kiili valla perepäev Naiskodukaitse oli esindatud perepäeval, mis Kiili vallas korraldati isadepäeva puhul. Üritus toimus 08. 11. 2014 Kiili rahvamaja juures. ← Eelmine Keila koob ja kogub Järgmine → Enne töö, siis pidu! Kiili valla perepäev

Kiili valla perepäev

Anu Tolsa 9. nov. 2014

Naiskodukaitse oli esindatud perepäeval, mis Kiili vallas korraldati isadepäeva puhul. Üritus toimus 08.11.2014 Kiili rahvamaja juures.

Kiili valla perepäev

MTÜ Sõjalis-sportlik Klubi Põhjaskorpion viis läbi seiklusmatka, kus sai teha airsoft laskmist, ületada miinivälja pauku tegevate õppemiinidega, panna ennast proovile tasakaalurajal ja esmaabi andmises ning sai ka võistelda viktoriinil Kiili valla tundmises.  Jüri Kaitseliidu üksus korraldas relvanäituse ja tutvustas sõduri varustust.

 

Pea kõik perepäevale tulijad panid ennast seiklusmatkale kirja, kusjuures võistkondi oli kokku 12. Enamikus (3-5 liikmelistest) võistkondades olid isad koos oma mudilastega, kuid olid ka mõned emad ja vanaemad.

 

Naiskodukaitse tutvustas perepäeval oma tegemisi ning aitas seiklusmatkast osavõtjatele sooja suppi jagada.

 

Ilmataat soosis vahvat perepäeva kuiva ja pea tuuletu ilmaga ning plusskraadidega, kuid novembrikuule sobivalt oli siiski sompus. Korraldajad mainisid, et osad perepäevast osavõtjad on juba „püsikliendid“, kes küsisid ka juba järgmise ürituse kohta.

 

Usutavasti on nende väikeste särasilmsete mudilaste seas nii mõnigi tulevane kodutütar ja noorkotkas, kust enam ei ole pikk samm Naiskodukaitse ja Kaitseliidu ridadesse. 

Kiili valla perepäev

FastLion CMS

Kiili valla perepäev

Kiili valla perepäev

MTÜ Sõjalis-sportlik Klubi Põhjaskorpion viis läbi seiklusmatka, kus sai teha airsoft laskmist, ületada miinivälja pauku tegevate õppemiinidega, panna ennast proovile tasakaalurajal ja esmaabi andmises ning sai ka võistelda viktoriinil Kiili valla tundmises Jüri Kaitseliidu üksus korraldas relvanäituse ja tutvustas sõduri varustust Naiskodukaitse oli esindatud perepäeval, mis Kiili vallas korraldati isadepäeva puhul. Üritus toimus 08.11.2014 Kiili rahvamaja juures.

Kiili valla perepäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse