Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta Karksi jaoskonnal täitus viies 13. märtsil tähistas Sakala ringkonna Karksi jaoskond oma 5. sünnipäeva. Karksi-Nuia kultuurikeskusesse kogunesid jaoskonna liikmed ja külalised. Järgmine → Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga! Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta

Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta

Kai Kannistu 15. märtsil 2019

13. märtsil tähistas Sakala ringkonna Karksi jaoskond oma 5. sünnipäeva. Karksi-Nuia kultuurikeskusesse kogunesid jaoskonna liikmed ja külalised.

Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta

Õnnitlema tulid Mulgi valla esindajana Karksi piirkonna abivallavanem Dmitri Orav, Sakala ringkonna esinaine, Viljandi, Lõuna-Viljandi ja Tarvastu jaoskondade esindajad, endised jaoskonna esinaised ja asutajad.
Karksi jaoskonna juhatus tunnustas tänukirjaga oma  aktiivseid liikmeid ja koostööpartnerit Karksi-Nuia kultuurikeskust. Ringkonna instruktor Piret andis pidulikult jaoskonnale üle rändpõrsa ja tunnuspaberi 2018 aastal liikmemaksu võistluse võitmise eest. 

Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta

Pidulisi tervitas suurepärase kontserdiga ansambel Lõõtsavägilased ning kohaletulnutele üllatuseks laulis naiskoor Maimu.

Aitäh kõigile, kes tulid- kaasas head soovid, lilled, kingitused, laulud ja muusikapalad! Oli väga meeldiv õhtu ja seda just tänu teile!

Märtsikuu lõpuni on avatud kultuurikeskuse teisel korrusel naiskodukaitsjate tegevusi tutvustav näitus. Tulge vaatama!

Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta

FastLion CMS

Karksi jaoskonnal täitus viies

Karksi jaoskonnal täitus viies

Õnnitlema tulid Mulgi valla esindajana Karksi piirkonna abivallavanem Dmitri Orav, Sakala ringkonna esinaine, Viljandi, Lõuna-Viljandi ja Tarvastu jaoskondade esindajad, endised jaoskonna esinaised ja asutajad Karksi jaoskonna juhatus tunnustas tänukirjaga oma aktiivseid liikmeid ja koostööpartnerit Karksi-Nuia kultuurikeskust 13. märtsil tähistas Sakala ringkonna Karksi jaoskond oma 5. sünnipäeva. Karksi-Nuia kultuurikeskusesse kogunesid jaoskonna liikmed ja külalised.

Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse