Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu MV suusatamises II koht Kaitseliidu MV suusatamises II Laupäeval, 6. veebruaril toimusid Järvamaal - Valgehobusemäel, Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises, kus osales ka Sakala maleva võistkond. Sakala Maleva eest olid väljas kodutütarde, noorkotkaste, naisveteranide võistkonnad ning üks meesveteranist üksik üritaja, kelle tulemus kajastus ka üldises arvestuses. ← Eelmine Jaoskondade üldkoosolek Järgmine → Villased sokid Viljandi kodututele Kaitseliidu MV suusatamises II koht

Kaitseliidu MV suusatamises II koht

Piret Taim 10. veebr. 2010

Laupäeval, 6. veebruaril toimusid Järvamaal - Valgehobusemäel, Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises, kus osales ka Sakala maleva võistkond. Sakala Maleva eest olid väljas kodutütarde, noorkotkaste, naisveteranide võistkonnad ning üks meesveteranist üksik üritaja, kelle tulemus kajastus ka üldises arvestuses.

Üldkokkuvõttes jäi Sakala malev V kohale, mis iseenesest on väga hea saavutus, kuna väljas polnud naiste, meeste võistkonda ning meesveteranide arvestus sõitis vaid üks. Hea tulemuse said kirja noorkotkad, kes jäid III. Kuid kiiduväärt oli naiste tulemus, kes võistlesid vanuseklassis 35+, nemad tõid koju II koha karika. Naisveteranide klassis oli 30 võistlejat, distansi pikkuseks 3 km, seega auväärne II koht ning naiste individuaalklassis välja sõidetud tulemused on väga head.

 

Võistkonda kuulusid kolm tublit Sakala ringkonna naist; Leili Särg (7 koht), Astra Jamnes (10 koht), Ursula Mikkor (13 koht) ning üks tubli Sakala maleva kaitseliitlane - Lilian Estor (2 koht). I koht läks Piret Niglasele, kes sõitis Alutaguse maleva nime all, usun et see ütleb Teile kõik, kui kõva konkurents seal oli. Kokkuvõtteks suur suur aitäh karika toojatele ning jätkuvalt hästi libisevat suuska. 

FastLion CMS

Kaitseliidu MV suusatamises II

Kaitseliidu MV suusatamises II

Üldkokkuvõttes jäi Sakala malev V kohale, mis iseenesest on väga hea saavutus, kuna väljas polnud naiste, meeste võistkonda ning meesveteranide arvestus sõitis vaid üks Hea tulemuse said kirja noorkotkad, kes jäid III Laupäeval, 6. veebruaril toimusid Järvamaal - Valgehobusemäel, Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises, kus osales ka Sakala maleva võistkond. Sakala Maleva eest olid väljas kodutütarde, noorkotkaste, naisveteranide võistkonnad ning üks meesveteranist üksik üritaja, kelle tulemus kajastus ka üldises arvestuses.

Kaitseliidu MV suusatamises II koht

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse