Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulunäidend õpetas lastele ohutut liiklemist Jõulunäidend õpetas lastele ohutut Eile, 12. detsembril toimus Tallinna 32. Keskkoolis Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupidu. Jõulupeol vaatasid lapsed õpetlikku näidendid ja Naiskodukaitse korraldas iga-aastase traditsioonilise heategevusmüügi. ← Eelmine Põnevad palad Gruusia köögist Järgmine → Alanud jõuluaeg Jõulunäidend õpetas lastele ohutut liiklemist

Jõulunäidend õpetas lastele ohutut liiklemist

Annika Hunt 13. dets. 2012

Eile, 12. detsembril toimus Tallinna 32. Keskkoolis Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupidu. Jõulupeol vaatasid lapsed õpetlikku näidendid ja Naiskodukaitse korraldas iga-aastase traditsioonilise heategevusmüügi.

Jõulunäidend õpetas lastele ohutut liiklemist
Foto: Bärbel Salumäe

Seekordsel peol esines lastele näitetrupp, kes etendas kaasahaarava ja õpetliku loo kahest metsikust ja ühest kodukassist. Näidendisse oli põimitud õpetusi sõidutee ületamisest, tuleohutusest ja lemmikloomade hoidmisest.

 
Iga aastase jõulupeoga teeb Kaitseliidu Tallinna malev kingituse kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele, kes peavad vabatahtlikena vahel vabal ajal peredest eemal olema, et riigikaitsesse panustada. Jõulud on aga aeg pere keskel veetmiseks ning selle tõttu toimubki Tallinna Maleva iga-aastane jõulupidu, millega väärtustatakse vabatahtlike panust. 


Lisaks jõuluetendusele toimus ka Naiskodukaitse traditsiooniline heategevusmüük, millega koguti naiskodukaitsjate ja kodutütarde valmistatud käsitööesemete müügiga raha erivajadustega laste organisatsioonile MTÜ’le Charity Pirital. Koos Naiskodukaitse aastapäeval toimunud heategevusmüügiga koguti sel aastal 155 eurot, erivajadustega laste igapäevaelu toetamiseks.


"Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad on pühade ajal ikka aidanud ka teisi, kel abi vaja ja erivajadustega laste toetamine on meile eriti südamelähedane ning organisatsiooni toetamine oli meie ühine otsus – loodame, et meie panus aitab lapsi," sõnas Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esinaine Erle Eenmaa.


Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidusid korraldatakse alates 2003 aastast. Heategevuslik jõulupidu on traditsiooniks juba neljandat aastat. Eelmistel aastatel on heategevusmüügi rahadega toetatud Tallinna Lastekodu Imikute ja Puuetega Laste Keskust ning Tallinna Lastehaigla Toetusfondi.

Järgmine →
Alanud jõuluaeg

FastLion CMS

Jõulunäidend õpetas lastele ohutut

Jõulunäidend õpetas lastele ohutut

Foto: Bärbel Salumäe Seekordsel peol esines lastele näitetrupp, kes etendas kaasahaarava ja õpetliku loo kahest metsikust ja ühest kodukassist Näidendisse oli põimitud õpetusi sõidutee ületamisest, tuleohutusest ja lemmikloomade hoidmisest Eile, 12. detsembril toimus Tallinna 32. Keskkoolis Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupidu. Jõulupeol vaatasid lapsed õpetlikku näidendid ja Naiskodukaitse korraldas iga-aastase traditsioonilise heategevusmüügi.

Jõulunäidend õpetas lastele ohutut liiklemist

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse