Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jaoskondade üldkoosolek Jaoskondade üldkoosolek 18. jaanuar toimus Sakala maleva staabis Viljandi ja Suure-Jaani jaoskondade üldkoosolek. Seekord otsustasime teha just ühise koosoleku, et tihendada jaoskondade koostööd ja omavahelist kokkusaamist. Koosoleku lõpus kutsus Tiina Türk kõiki läheneval kolmapäeval staapi motivatsiooniüritusele teemal „Mida võib aroomiteraapia sinu heaks teha?“ ← Eelmine Viljandi linna kerkivad lumeskulptuurid Järgmine → Kaitseliidu MV suusatamises II koht Jaoskondade üldkoosolek

Jaoskondade üldkoosolek

Urve Loit 21. jaan. 2010

18. jaanuar toimus Sakala maleva staabis Viljandi ja Suure-Jaani jaoskondade üldkoosolek. Seekord otsustasime teha just ühise koosoleku, et tihendada jaoskondade koostööd ja omavahelist kokkusaamist.

Jaoskondade üldkoosolek

Kõigepealt rääkis Sakala maleva staabiülem kapten Ahto Alas meile sõjaaja kooseisudest. Naiskodukaitsjad võivad oma panuse anda kaitseväelasena, siiski rohkem oodatakse meid staabiassistentideks, formeerimismeeskondadesse (meditsiin, tabelvarustus), meditsiinigruppi ja sisekaitsekompaniisse (juhtimis- ja tagalarühm).

Ametikohale kandideerimine eeldab ametlikku protseduuri koos järgneva väljaõppega.

Jaoskondade esinaised Ele ja Evelin esitasid kokkuvõtte 2009 aasta liikmete aktiivsusest ja üritustest. Üritustest osavõtt on olnud küllaltki hea. Muret teevad liikmed, kes ei ole aasta jooksul ühelgi üritusel osalenud. Tore oleks kui nemadki endast märku annaksid!

Koosolekul valisime delegaadid 11. märtsil toimuvale ringkonnakogule. Ringkonnakogu toimub vähemalt kord aastas ja selle pädevuses on: ringkonna tegevust puudutavate üldküsimuste arutamine; aastaaruande, tegevuskava , eelarve ning revisjonikomisjoni aruande kinnitamine; ringkonna esinaise, aseesinaise, juhatuse, asendusliikmete ja revisjonikomisjoni liikmete valimine; esindajate valimine NKK Keskkogule.

Meie NKK instruktor Piret Taim rääkis kaitseliidu liikmepiletite ümbervahetamisest. Üks päevakorrapunkte oli ka kodutütarde aktiivsem kaasamine Naiskodukaitse tegemistesse. Koosolekul tõdeti, et koostöö nendega on võimalik, kuid kodutütarde arv väheneb alates 7-8 klassist. Päevakorras oli veel võistkonna komplekteerimine Viljandi lumelinna ehitamisele.

 

Koosoleku lõpus kutsus Tiina Türk kõiki läheneval kolmapäeval staapi motivatsiooniüritusele teemal „Mida võib aroomiteraapia sinu heaks teha?“

FastLion CMS

Jaoskondade üldkoosolek

Jaoskondade üldkoosolek

Kõigepealt rääkis Sakala maleva staabiülem kapten Ahto Alas meile sõjaaja kooseisudest Naiskodukaitsjad võivad oma panuse anda kaitseväelasena, siiski rohkem oodatakse meid staabiassistentideks, formeerimismeeskondadesse (meditsiin, tabelvarustus), meditsiinigruppi ja sisekaitsekompaniisse (juhtimis- ja tagalarühm) 18. jaanuar toimus Sakala maleva staabis Viljandi ja Suure-Jaani jaoskondade üldkoosolek. Seekord otsustasime teha just ühise koosoleku, et tihendada jaoskondade koostööd ja omavahelist kokkusaamist.

Jaoskondade üldkoosolek

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse