Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ja sa riisud ja riisud ja riisud... Ja sa riisud ja Saabuv sügis on toonud kirjud lehed nii tänavatele, teedele kui ka parkidesse. Lehe vabaks ei jää ka surnuaiad. Kahjuks on üha rohkem ja rohkem neid hauaplatse, mida keegi enam ei hoolda. Erinevas suunas kadusid õhtuhämarusse endaga rahulolevad Sakala ringkonna liikmed! Aitäh teile! ← Eelmine Saatsime huvilised Viljandi terviserajale seiklema Järgmine → Sõdurioskused ei ole ainult meestele Ja sa riisud ja riisud ja riisud. . .

Ja sa riisud ja riisud ja riisud...

Margit Rei 17. okt. 2013

Saabuv sügis on toonud kirjud lehed nii tänavatele, teedele kui ka parkidesse. Lehe vabaks ei jää ka surnuaiad. Kahjuks on üha rohkem ja rohkem neid hauaplatse, mida keegi enam ei hoolda.

Ja sa riisud ja riisud ja riisud...

Sakala ringkonna nobedad liikmed panid ühel ilusal oktoobrikuu õhtul kindad kätte, haarasid rehad ja panged kaasa ning võtsid suuna Viljandi Vana surnuaia  poole.

 

Kalmistuvaht Aleksander oli meile korrastamiseks välja valinud  väga auväärsete isikute hauaplatsid. Nii saigi lehtedest puhtaks riisutud  esimese Eesti lipu õmbleja Emilie Rosalie Beermann-Lillaku hauaplats. Lehtede vabaks sai ka Viljandile palju kuulsust toonud Tuletikuvabriku asutaja Johannes Puhki  haud, Vabadussõjas langenute kalmud ja  Eesti ühe tuntuma naivisti Paul Kondase puhkepaik.

 

Ega seda päevavalgust praegusel ajal enam väga pikaks ajaks ei jagu. Viimased hauaplatsid saigi korrastatud juba õhtuhämaruses. Vaatamata saabunud hämarusele korrastasime viimasena Sakala ringkonna esimese esinaise Erika Oskar-Männiku viimset puhkepaika - süda ei lubanud sellest platsist lihtsalt niisama  mööda minna.

Õhtu möödus töises ja rõõmsas meeleolus. Kuigi päeval sadanud vihma tõttu olid lehed märjad ja lehekotid natuke raskevõitu, ei tundud keegi väsimust. Soe tee ja maitsvad saiad, pirukad panid töisele õhtupoolikule mõnusa punkti.

 

Erinevas suunas kadusid õhtuhämarusse endaga rahulolevad Sakala ringkonna liikmed!

 

Aitäh teile!

Ja sa riisud ja riisud ja riisud...

FastLion CMS

Ja sa riisud ja

Ja sa riisud ja

Sakala ringkonna nobedad liikmed panid ühel ilusal oktoobrikuu õhtul kindad kätte, haarasid rehad ja panged kaasa ning võtsid suuna Viljandi Vana surnuaia poole Kalmistuvaht Aleksander oli meile korrastamiseks välja valinud väga auväärsete isikute hauaplatsid Saabuv sügis on toonud kirjud lehed nii tänavatele, teedele kui ka parkidesse. Lehe vabaks ei jää ka surnuaiad. Kahjuks on üha rohkem ja rohkem neid hauaplatse, mida keegi enam ei hoolda.

Ja sa riisud ja riisud ja riisud. . .

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse