Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Isadepäeva fotojahi võitis Heili Tammus Isadepäeva fotojahi võitis Heili Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis Heili Tammus fotoga „Kas juba tuleb naftat?". Foto Heili Tammus Tähtpäevad ← Eelmine Fotokonkurss kutsub üles jäädvustama isade ja laste ühisaega Järgmine → Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on nooremseersant Reet Saari Isadepäeva fotojahi võitis Heili Tammus

Isadepäeva fotojahi võitis Heili Tammus

Kristel Kitsing 13. nov. 2022

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis Heili Tammus fotoga „Kas juba tuleb naftat?".

Isadepäeva fotojahi võitis Heili Tammus
Foto: Kristel Kitsing

Teise koha väärilise foto püüdis kaadrisse Liis Türbsal, mille pealkirjaks „Koos jõuab kiiremini“.

Kolmandat kohta jäid jagama Liis Türbsal fotoga „Koduse väärtuskasvatuse kasvulava ja -tala“ ning Kati Kümnik fotoga „Arst ja õde tööhoos“.

 

Publiku lemmikuks kuulutati Laura Kombi tehtud foto "Väikeste sammudega suurte eesmärkideni", mis kogus 226 laiki.

 

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja Väike-Maarja vallavalitsuse poolt korraldatav fotojaht „Paps ja laps" vältas 24. oktoobrist kuni 4. novembrini. Osaleda võisid kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tundsid, et isa ja lapse ühishetked väärivad jäädvustamist.

 

Fotosid hindasid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna aseesinaine ja vallavalitsuse meediaspetsialist Kristel Kitsing, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna juhatuse liige ja vallavalitsuse maaspetsialist Diana Seepter, Naiskodukaitse Viru ringkonna juhatuse liige ja vallavalitsuse keskkonna- ja hankespetsialist Leie Nõmmiste, vallavalitsuse IT-juht Urmas Reinart, vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Ene Kinks, vallavalitsuse rahandusosakonna juhataja Mairi Uiboaed ja vallavanem Indrek Kesküla.

 

Parimate tööde autoreid tunnustasid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver ja Väike-Maarja vallavanem Indrek KeskülaPõhjakeskuse kinkekaartide ja Naiskodukaitse lisaauhindadega isadepäeval.

Isadepäeva fotojahi võitis Heili Tammus
I koht "Kas juba tuleb naftat". Foto Heili Tammus

FastLion CMS

Isadepäeva fotojahi võitis Heili

Isadepäeva fotojahi võitis Heili

Foto: Kristel Kitsing Teise koha väärilise foto püüdis kaadrisse Liis Türbsal, mille pealkirjaks „Koos jõuab kiiremini“ Kolmandat kohta jäid jagama Liis Türbsal fotoga „Koduse väärtuskasvatuse kasvulava ja -tala“ ning Kati Kümnik fotoga „Arst ja õde tööhoos“ Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis Heili Tammus fotoga „Kas juba tuleb naftat?".

Isadepäeva fotojahi võitis Heili Tammus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse