Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Huntaugumäel saime pika vastlaliu! Huntaugumäel saime pika vastlaliu! Vastalpäeval kogunes Ursula eestvedamisel tosin naist koos lastega Männimäe lumeparki, et saada osa traditsioonilisest vastlasõidust. Ja aitäh Sulle Kaire, Maire, Riina, Lembe, Leili, Vika, Aili, Janne, Tiina Türk, Kerstin, Aili ja Lilian, et andisd oma panuse ürituse õnnestumisse! Hõissa vastlad! ← Eelmine Tartu rahu – juba 93 aastat! Järgmine → Üle elada, see tähendab ellu jääda! Huntaugumäel saime pika vastlaliu!

Huntaugumäel saime pika vastlaliu!

Piret Taim 14. veebr. 2013

Vastalpäeval kogunes Ursula eestvedamisel tosin naist koos lastega Männimäe lumeparki, et saada osa traditsioonilisest vastlasõidust.

Huntaugumäel saime pika vastlaliu!

Kaasa tuli võtta omavalmistatud või sissesõidetud liulaskmise vahend. Näha sai erinevates värvides kelkusid. Parimaks tunnistati traditsiooniline Salvo kelk.

Ursula oli taevataadilt tellinud imeilusa talveilma. Selgitati välja kauakestvama, kaunima ja pikima liu laskja! Loomulikult käis põhiline võistlus kelgumäel pikima liu peale, aga kas võitjaks jäi Kaire või Maire või Janne, sellest enam lõpuks aru ei saanudki, sest mägi on võimas ja vaikselt hämardus…

Huntaugumäel saime pika vastlaliu!

Pärast liugu sai saunas osaks väga soe vastuvõtt. Nagu vastlapäeva kutses kirjas oli, et saunakülastuseks kõikvõimalikud lisad kaasa võtta, siis just nii selle oligi. Kohtasin nii end kohvipuruga määrivaid kui mee ja soolaga maseerivaid saunakülastajaid, kõik lahkelt oma kraami kiitmas ja valmis teistega jagama. Laud oli kaetud ülimalt hõrkude roogadega, alustades põdraliha suupistetega ning lõpetades marineeritud ubadega, loomulikult ei puudunud laualt ka vastlakuklid.

 

Kokkuvõtvalt võib öelda, et taaskord oli üks ütlemata vahva üritus - kus jätkus nii nalja kui naeru - lahkusime positiivse emostiooni ning ülimalt pehme nahaga. Suured tänud URSULALE hästi korraldatud ürituse eest. Ja aitäh Sulle Kaire, Maire, Riina, Lembe, Leili, Vika, Aili, Janne, Tiina Türk, Kerstin, Aili ja Lilian, et andisd oma panuse ürituse õnnestumisse!

Hõissa vastlad!

FastLion CMS

Huntaugumäel saime pika vastlaliu!

Huntaugumäel saime pika vastlaliu!

Kaasa tuli võtta omavalmistatud või sissesõidetud liulaskmise vahend Näha sai erinevates värvides kelkusid Vastalpäeval kogunes Ursula eestvedamisel tosin naist koos lastega Männimäe lumeparki, et saada osa traditsioonilisest vastlasõidust.

Huntaugumäel saime pika vastlaliu!

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse