Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju maleva tuletoojad Ivar Espenberg ja Kaire Taar Harju maleva tuletoojad Ivar Eesti Vabariigi Presidendi poolt üle antava võidutule toovad Harjumaale tänavu Ivar Espenberg ja Kaire Taar. Harju maleva tuletoojad Ivar Espenberg ja Kaire Taar

Harju maleva tuletoojad Ivar Espenberg ja Kaire Taar

19. juunil 2024

Eesti Vabariigi Presidendi poolt üle antava võidutule toovad Harjumaale tänavu Ivar Espenberg ja Kaire Taar.

Ivar Espenberg
Jaopealik, pioneer, kuulipildur. Need on vaid mõned paljudest märksõnadest, millega Ivarit saaks iseloomustada. Ta on lühikese teenistuse jooksul omandanud suure hulga teadmisi ja oskusi kiiremini kui keegi teine tema rühmakaaslastest. Ivar on viimastel aastatel näidanud igal võistlusel stabiilselt kütiklassi väärilist taset ning laseb isegi kuulipildujast tulemusi, mida pole lihtne saavutada automaadigagi. 

Kaire Taar
Kaire on läbinud Naiskodukaitse baasväljaõppe ja evakuatsioonirühma baaskursuse ning valinud evakuatsioonirühma staabiassistendi ametikoha. Alates Naiskodukaitsega liitumisest on ta väga aktiivselt osa võtnud lasketreeningutest ja ­võistlustest ning täitnud Kaitseliidu kõrgeima laskurklassi (esiküti) normi.

Harju maleva tuletoojad Ivar Espenberg ja Kaire Taar

FastLion CMS

Harju maleva tuletoojad Ivar

Harju maleva tuletoojad Ivar

Ivar Espenberg Jaopealik, pioneer, kuulipildur Need on vaid mõned paljudest märksõnadest, millega Ivarit saaks iseloomustada Eesti Vabariigi Presidendi poolt üle antava võidutule toovad Harjumaale tänavu Ivar Espenberg ja Kaire Taar.

Harju maleva tuletoojad Ivar Espenberg ja Kaire Taar

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse