Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Enne katla taha asumist teooria selgeks! Enne katla taha asumist Osalesin septembri viimasel nädalavahetusel toitlustamise BVÕl, kus sel korral teooriat õppisime. Võin kindlalt öelda, et koolitus oli asjalik ja huvitav. ← Eelmine Põhjakonna toitmas Järgmine → Supi seiklused Tapa taga Enne katla taha asumist teooria selgeks!

Enne katla taha asumist teooria selgeks!

Anu Sommer 2. okt. 2015

Osalesin septembri viimasel nädalavahetusel toitlustamise BVÕl, kus sel korral teooriat õppisime. Võin kindlalt öelda, et koolitus oli asjalik ja huvitav.

Meie instruktorid Krista Kiil, Mari Kalbin ja Anneli Looken olid koostanud informatiivsed ja asjakohased loengumaterjalid, mis ettekandja kõnet toetasid. Saime palju kasulikke teadmisi, mida saab kasutada mitte ainult väliköögis, vaid ka igapäevasel toiduvalmistamisel.

Kursusel räägiti, kui oluline on toiduhügieen, tööst väliköögis üldisemalt, menüü koostamisest, toidu väljastamisest ja kateldest. Saime ka ise kokku panna näidismenüü ja koostada väliköögis vajalike tarvikute nimekirja. Kõik see on natuke keerulisem kui kodus homse päeva menüü koostamine.

Enne katla taha asumist teooria selgeks!
Foto: Jette Aus

Märgin ära, et olen Naiskodukaitse liige olnud natuke alla aasta. Selle aja jooksul olen osalenud kolme suurõppuse -  Hunt, Siil ja Põhjakonn - toitlustamise meeskonnas. Nüüd siis lõpuks sain teada, mida ja kuidas väliköögis teha tuleb. Pean ütlema, et teooria läks minu eelnevate kogemustega päris hästi kokku. Eks sellel oli vast oma osa ka Anneli Lookenil, kes suurõppustel meie väliköögi peakokk oli. 

Enne katla taha asumist teooria selgeks!
Foto: Jette Aus

Vesteldes teiste kursusel osalenutega jäi üldmulje, et osalenud jäid kursusega rahule. Samas selgus, et paljud arvavad, et väliköögi töö on raske. Kuna meil on praktiline osa on hetkel veel läbimata, siis olen kindel, et need kartused hajuvad ja ka meie hulgast võrsub toitlustajatele juurdekasvu.

FastLion CMS

Enne katla taha asumist

Enne katla taha asumist

Meie instruktorid Krista Kiil, Mari Kalbin ja Anneli Looken olid koostanud informatiivsed ja asjakohased loengumaterjalid, mis ettekandja kõnet toetasid Saime palju kasulikke teadmisi, mida saab kasutada mitte ainult väliköögis, vaid ka igapäevasel toiduvalmistamisel Osalesin septembri viimasel nädalavahetusel toitlustamise BVÕl, kus sel korral teooriat õppisime. Võin kindlalt öelda, et koolitus oli asjalik ja huvitav.

Enne katla taha asumist teooria selgeks!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse