Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“ Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi 22. veebruaril, paar päeva enne Eesti Vabariigi 101 sünnipäeva, avas Naiskodukaitse Karksi jaoskond Karksi-Nuia Kultuurikeskuses oma taasloomise 5. aastapäeva tähistamiseks näituse. ← Eelmine In memoriam Riina Kängsepp Järgmine → Lõuna – Viljandil jaoskonnal oli põhjust tähistamiseks Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“

Kai Kannistu 27. veebr. 2019

22. veebruaril, paar päeva enne Eesti Vabariigi 101 sünnipäeva, avas Naiskodukaitse Karksi jaoskond Karksi-Nuia Kultuurikeskuses oma taasloomise 5. aastapäeva tähistamiseks näituse.

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“

Märtsi lõpuni avatud näitusel saab vaadata Karksi jaoskonna naiskodukaitsjate tegemistest jäädvustatud fotosid, dokumente ja kingitusteks saadud esemeid. Lisaks näeb naiskodukaitsja pidulikku vormiriietust ja laigulist vormi, hulgaliselt Naiskodukaitse sümboolikaga esemeid ja tänukirju.

Aukohal on ajaloolised dokumendid: vanim neist on 1936. aastal väljaantud diplom, mille on allkirjastanud Naiskodukaitse esinaine Mari Raamot. 

Sakala ringkond asutati 27. novembril 1927. a ja taasasutati 8. juunil 1995. a.  Peale ringkonna taasasustamist  loodi esimesena Karksi jaoskond, mille tegevus hääbus ja taasasustati 13.03.2014. 
2019. aasta alguses on jaoskonna nimekirjas 15 liiget. Oleme aktiivselt panustanud Sakala ringkonna ning Karksi piirkonna tegevusse. Korraldame ohutushoiu koolitusi, toimus Virumaa kultuuri- ja õppereis, avasime suvel kodukohvikute päeval Kolmanda Korruse Kotka Kohviku. Aitasime korraldada Maarjapäeva tähistamist, panustasime heategevusliku loterii korraldamiseks, osalesime Abja paadirallil, Balti keti aastapäevadel ja kuuskede kaunistamise konkursil. Oleme toitlustanud Karksi malevkonna sündmuseid.

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“

Meie liikmed on väga aktiivsed naised - eelmisel aastal panustas Elerin Öövel vabatahtlikuna 1432 tundi! Kokku osalesid meie jaoskonna naised Naiskodukaitse tegevuses 3415 tundi - see on kiiduväärt ja hindamatu panus. 

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“

Margus Põldsepp tõi näitusele oma Vabadus Ristide kollektsiooni.

Näitus on Karksi-Nuia kultuurikeskus II korruse fuajees avatud kuni märtsi lõpuni. Soovime näitusega populariseerida üle-eestilist vabatahtlikku naisi koondavat organisatsiooni Naiskodukaitset ja julgustada naisi meiega liituma.

Kõik fotod pildistas Kaire Kannistu.

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“

FastLion CMS

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi

Märtsi lõpuni avatud näitusel saab vaadata Karksi jaoskonna naiskodukaitsjate tegemistest jäädvustatud fotosid, dokumente ja kingitusteks saadud esemeid Lisaks näeb naiskodukaitsja pidulikku vormiriietust ja laigulist vormi, hulgaliselt Naiskodukaitse sümboolikaga esemeid ja tänukirju 22. veebruaril, paar päeva enne Eesti Vabariigi 101 sünnipäeva, avas Naiskodukaitse Karksi jaoskond Karksi-Nuia Kultuurikeskuses oma taasloomise 5. aastapäeva tähistamiseks näituse.

Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse