Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete kursus Lõõlas Avalike suhete kursus Lõõlas 03. -04. märtsil toimus Lõõlas Naiskodukaitse avalike suhete kursus, kus oli õpilasi kokku 20 erinevatest ringkondadest üle Eesti. Fotod 3x Kristi Raudsepp ← Eelmine Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised" Järgmine → Scoutsrännakule registreerus rekordarv Viru maleva liikmeid Avalike suhete kursus Lõõlas

Avalike suhete kursus Lõõlas

Kristi Raudsepp 13. märtsil 2012

03.-04. märtsil toimus Lõõlas Naiskodukaitse avalike suhete kursus, kus oli õpilasi kokku 20 erinevatest ringkondadest üle Eesti.

Avalike suhete kursus Lõõlas
Avalike suhete kursus Lõõlas

Peale tutvustamist jagati meid viieliikmelistesse gruppidesse ja esmamulje põhjal tuli kaaslaste kohta tuua välja parimad küljed ja sellised küljed, mis vajaksivad veidi täiendamist. Tundus väga raske ülesandena. Aga kui keelepaelad juba valla läksivad, siis selgus, et esmamulje teiste kohta osutus päris ühesuguseks ja ka õigeks. See ülesanne oli sissejuhatus teemasse- esimesed 4 minutit, mida andis meile Leane Morits.Tuli välja, et suhtlemisel on need 4 minutit väga tähtsad ja et just siis tuleb endast jätta võimalikult positiivne mulje.

 

Järgmisena analüüsisime Leane Moritsa juhendamisel sihtgruppe, kellele ja kus tutvustada Naiskodukaitset ja kus selliseid inimesi leida võiks. Peale lõunasööki tutuvustas major Tanel Rütman meediasuhtlust ja rääkis uudise kirjutamise põhitõdedest.

 

Nooremleitnant Merle Ott rääkis pikemalt kuidas ja millist infot ning pilte tohib avalikustada internetis.

 

Esimene päev lõppes lõbusalt- pidime üles seadma messiboksi ja “meelitama” teisi õpilasi just Naiskodukaitsega liituma. Paljud lähenesid ülesandele humoorikalt. Hiljem andime ja kuulasime tagasisidet, et mis võiks olla teistmoodi ja paremini.

 

Teine päev algas fotograafiaga. Saime teada kuidas teha kvaliteetseid fotosid ja mil viisil neid on kõige parem kasutada. Õppisime ka kujundama voldikuid, kuulutusi jne. Saime teada ka reklaam- ja infomatejalide hankimise ja kasutamise kohta.

 

Airi Neve juhendamisel rääkisime sisekommunikatsioonist ja selle tõhustamisest. Lõpetuseks saime teada, miks  on vajalik talletada ajalugu ja kuidas seda teha, et midagi olulist kaotsi ei läheks ja ka tulevad põlved meie organistasiooni ajaloo kohta teaksivad.

 

Tunnistused käes, lubasivad kõik osalejad õpitut ka reaalselt kasutama hakata ja andad enda panus Naiskodukaitse avalike suhete valdkonnas.

 

Avalike suhete kursus Lõõlas
Virukad õnnelikult lõppusirgel. Fotod 3x Kristi Raudsepp

FastLion CMS

Avalike suhete kursus Lõõlas

Avalike suhete kursus Lõõlas

Peale tutvustamist jagati meid viieliikmelistesse gruppidesse ja esmamulje põhjal tuli kaaslaste kohta tuua välja parimad küljed ja sellised küljed, mis vajaksivad veidi täiendamist Tundus väga raske ülesandena 03.-04. märtsil toimus Lõõlas Naiskodukaitse avalike suhete kursus, kus oli õpilasi kokku 20 erinevatest ringkondadest üle Eesti.

Avalike suhete kursus Lõõlas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse