Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva aumärgi Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva Siseminister Andres Anvelt andis esmaspäeval Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones toimunud pidulikul tunnustusüritusel viieteistkümnele silmapaistvale inimesele üle kodanikupäeva aumärgid. Foto Kristel Kitsing Heategevus Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Isadepäeva fotojahi võitis Liis Niinemets Järgmine → Väike-Maarja naiskodukaitsjad kingivad vabariigi juubeli puhul koostööpartneritele 100 sini-must-valget liblikamärki Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva aumärgi

Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva aumärgi

Kristel Kitsing 28. nov. 2017

Siseminister Andres Anvelt andis esmaspäeval Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones toimunud pidulikul tunnustusüritusel viieteistkümnele silmapaistvale inimesele üle kodanikupäeva aumärgid.

Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva aumärgi
Anneli Mikiver pälvis kodanikukohuse silmapaistvalt hea täitmise eest kodanikupäeva aumärgi. Foto Kristel Kitsing
Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva aumärgi
Siseminister Andres Avelt Anneli Mikiveri tunnustamas. Foto Kristel Kitsing

 

 

Teiste eriliste inimeste seas, kelle väsimatu tegutsemise toel on ellu viidud väga vajalikke algatusi, pälvis teenete eest kodanikupäeva aumärgi ka Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver.

 

„Olete meie igapäeva kangelased, arendades nii oma kodukanti kui ka ühiskonda laiemalt,“ ütles Andres Anvelt Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones toimunud pidulikul tunnustusüritusel. Ta lisas, et kuigi tegevusvaldkonnad on aumärgi saajatel erinevad, ühendab neid kõiki jäägitu armastus kodu, Eesti ja meie inimeste vastu.

 

Anneli Mikiver jäi tunnustuse osas tagasihoidlikuks. „See pole minu, vaid kogu Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna tunnustus, sest ilma oma imeliste naisteta ei oleks ma midagi,“ sõnas kodanikupäeva aumärgi laureaat tänulikult. Mikiveri sõnul ei panusta Väike-Maarja tublid naiskodukaitsjad mitte ainult organisatsiooni vaid leiavad aega ja tahtmist tegutseda ka kogukonna hüvanguks. „Kindlasti on see tunnustus kõikidele tublidele inimestele, kes panustavad oma energiat millegi paremaks muutmiseks,“ lisas mullu Lääne-Viru maakonna sädeinimese tiitliga pärjatud naine.

 

Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla sõnas, et omavalitsuse rikkust saab mõõta inimestega, kes on siin oma kodu loonud ning kogukonnas aktiivselt kaasa löövad. „Anneli Mikiver on kindlasti üks inimene, kes seda rikkust suurendab ning kelle järgi oma samme seada,“ sõnas vallavanem ja soovis tunnustuse saajale palju õnne.

 

Kodanikupäeva aumärgiga tunnustatakse vastutustundlikke ja hoolivaid inimesi, kes on näidanud ennast kodanikuna parimast küljest, seda kas märkimisväärse panuse eest ühiskonnaellu, edendades kodanikukasvatust või vabatahtliku töö eest enda kogukonnas.

 

Mikiveri puhul tõsteti esile järjepidev panustamine Naiskodukaitsesse ja Väike-Maarja jaoskonna taasasutamine ning tema asendamatu töö Kaitseliidu tagalas välikokana. Samuti hindas komisjon kõrgelt tema püüdlust kogukonnas abivajajaid toetada – olgu selleks siis heategevusmatkade korraldamine või heategevuslik tõrvaseebi keetmine, et aidata lasterikkal perel osta uus ahi või soetada sügava puudega poisile spetsiaalne tool.

 

Kodanikupäeva aumärki antakse välja aastast 1998, tänavu esitati aumärgi komisjonile 81 ettepanekut aumärgi andmiseks.

Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva aumärgi
Anneli Mikiver siseministri Andres Anvelti ja Väike-Maarja vallavanema Indrek Keskülaga tänuüritusel. Foto Kristel Kitsing

FastLion CMS

Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva

Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva

Anneli Mikiver pälvis kodanikukohuse silmapaistvalt hea täitmise eest kodanikupäeva aumärgi Foto Kristel Kitsing Siseminister Andres Avelt Anneli Mikiveri tunnustamas Siseminister Andres Anvelt andis esmaspäeval Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones toimunud pidulikul tunnustusüritusel viieteistkümnele silmapaistvale inimesele üle kodanikupäeva aumärgid.

Anneli Mikiver pälvis kodanikupäeva aumärgi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse