Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aastaplaan 2019 Aastaplaan 2019 12 Aastaplaan 2019

Aastaplaan 2019

AUGUSTAlgusLõpp
Staabiassistentide õppepäev+koosolek03.08.04.08.
M.Raamoti nim. rattaretk03.08.04.08.
KL suvepäevad16.08.18.08.
Juhtimine praktikas JUP 116.08.18.08.
Avinurme 6. perepäev 20.08.20.08.
Ringkonna üritus (Kremli ööbikud)21.08.21.08.
Lüganuse jsk juhatuse koosolek24.08.24.08.
Juhatuste õppepäev25.08.25.08.
NKK Meditsiini erialagrupi grupijuhtide õppepäevad24.08.25.08.
Jõhvi jsk juhatuse koosolek27.08.27.08.
Sinimäe retk30.08.31.08.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 7 nv30.08.01.09.
SEPTEMBERAlgusLõpp
Instruktorikursus 1 nv06.09.08.09.
Intti tutuiksi naisille06.09.06.09.
NKK aastapäev07.09.07.09.
Narva jsk juhatuse koosolek11.09.11.09.
Juhtimiskursus JUHT 111.09.15.09.
NKK Staabiassistentide eriala grupijuhtide õppepäevad14.09.15.09.
Lasketreening19.09.19.09.
Instruktorikursus 2 nv20.09.22.09.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 8nv20.09.22.09.
EVAK õppepäev26.09.26.09.
Noorte militaarlaager28.09.29.09.
Sideeriala täiendõpe28.09.29.09.
Motivatsiooniüritus Avinurme30.09.30.09
OKTOOBERAlgusLõpp
Avinurme jsk juhatuse koosolek03.10.03.10.
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar04.10.06.10.
Sanitari erialakursus 1nv04.10.06.10.
Ringkonna side ja staabi erialagrupi õppepäev.06.10.06.10.
KT ühisüritus: Mina Sulle-Sina Mulle10.10.10.10.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 9nv11.10.13.10.
NKK Avalike suhete kursus11.10.13.10.
NKK Staabiassistentide erialavõistlus11.10.12.10.
Ringkonna juhatuse koosolek16.10.16.10.
Sanitari erialakursus 2nv18.10.20.10.
NKK Arenguvestluste õppepäev19.10.19.10
NKK toitlustusinstruktori kursus25.10.27.10
Enesekaitse kursus26.10.26.10.
Jaoskondadevaheline spordivõistlus27.10.27.10.
Lasketreening31.10.31.10.
Avinurme jsk retk31.10.31.10.
NOVEMBERAlgusLõpp
Õppus KILP01.11.03.11.
EVAK õppus KILP raames01.11.03.11.
Sanitari erialakursus 3nv01.11.03.11.
Esmaabi täiendkoolitus02.11.02.11.
EVAK õppepäev07.11.07.11.
Alutaguse ringkonna aastapäev  + KL aastapäev09.11.09.11.
Baasväljaõppe IV moodul: Sõdurioskused15.11.17.11.
Sanitari erialakursus 4nv15.11.17.11.
Juhtimiskursus JUHT 215.11.17.11.
NKK Mentori kurus seminar16.11.17.11.
Jõhvi jsk juhatuse koosolek21.11.21.11.
NKK juhtide õppepäevad22.11.24.11.
Instruktorikursus 1 nv22.11.24.11
Lüganuse jsk juhatuse koosolek23.11.23.11.
Lasketreening28.11.28.11.
Motivatsiooniüritus ringkond28.11.28.11.
Juhtimine praktikas JUP 229.11.01.12.
Sanitari erialakursus 5nv29.11.01.12.
DETSEMBERAlgusLõpp
Aastalõpu üritus Narva jsk04.12.04.12.
Instruktorikursus 2 nv06.12.08.12
Aastalõpu üritus Jõhvi jsk13.12.13.12.
Lasketreening19.12.19.12.
Aastalõpu üritus Lüganuse jsk20.12.20.12.
Aastalõpu üritus Avinurme jsk20.12.20.12.

FastLion CMS

Aastaplaan 2019

Aastaplaan 2019

AUGUST Algus Lõpp Staabiassistentide õppepäev+koosolek 03 08

Aastaplaan 2019

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse