Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aastaplaan 2019 Aastaplaan 2019 12 Aastaplaan 2019

Aastaplaan 2019

VEEBRUARAlgusLõpp
Sõdurioskuste kursus (SOK) 2 nv01.02.03.02.
Avinurme jsk juhatuse koosolek03.02.03.02.
Narva jsk juhatuse koosolek03.02.03.02.
NKK Esmaabi instruktorite seminar 08.02.10.02.
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar08.02.10.02.
KL murdmaasuusatamise meistrivõistlus09.02.09.02.
Malevkonna üldkoosolek (Avinurme)09.02.09.02.
Muu üritus (keraamika)10.02.10.02.
NKK Staabiassistentide baaskursus 1 nv15.02.17.02.
Malevkonna üldkoosolek (Narva)16.02.16.02.
Lüganuse jsk üldkoosolek16.02.16.02.
Enesekaitse kursus16.02.16.02.
NKK Evakuatsioonimeeskondade juhtide õppepäevad 16.02.17.02.
Laskesuusatamise võistlus 16.02.16.02.
Sideeriala kursus 2 nv16.02.17.02.
Pitka rahvamatk17.02.17.02.
Ringkonna juhatuse koosolek19.02.19.02.
Lasketreening21.02.21.02.
Vabariigi aastapäeva tähistamine24.02.24.02.
Avinurme jaoskonna üldkoosolek24.02.24.02.
Jõhvi jsk üldkoosolek27.02.27.02.
MÄRTSAlgusLõpp
Baasväljaõppe I moodul: Organisatsiooniõpetus01.03.03.03.
Kuperjanovi retk02.02.02.02.
Sideeriala kursus 3 nv02.03.03.03.
NKK Staabiassistentide baaskursus 2 nv08.03.10.03.
Avalike suhete kursus AVE 208.03.10.03.
Motivatsiooniüritus Avinurme+aastapäev09.03.09.03.
Muu üritus (keraamika)10.03.10.03.
Ringkonnakogu13.03.13.03.
Baasväljaõppe II moodul: Esmaabi16.03.17.03.
Maleva 29. aastapäev16.03.16.03.
Evakuatsioonigrupi moodustamine19.03.19.03.
Jõhvi jsk juhatuse koosolek20.03.20.03.
Lasketreening21.03.21.03.
SIUG 201922.03.24.03.
Juhtimine praktikas JUP 122.03.24.03.
Kultuurigrupi koosolek+õppepäev27.03.27.03.
Noorte inspiratsioonikonverents Narvas28.03.28.03.
Scoutsrännak29.03.29.03.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 3 nv29.03.31.03.
Sideeriala kursus 4 nv29.03.31.03.
Instruktorikursus 1 nv29.03.31.03.
NKK Toitlustuse eriala grupijuhtide õppepäevad 30.03.31.03.
APRILLAlgusLõpp
NKK Anname Au kampaania06.04.30.04.
NKK keskkogu07.04.07.04.
Muu üritus (keraamika)07.04.07.04.
Rahvusvaheline välihaiglate õppus MODEX11.04.13.04.
Instruktorikursus 2 nv12.04.14.04.
Juhtide öörännak12.04.13.04.
NKK ajalooseminar13.04.13.04.
AVS grupi koosolek ja õppepäev (ajalooseminaril)13.04.13.04.
NKK laskevõistlus 13.04.13.04.
Sideeriala kursus 5 nv13.04.14.04.
Lüganuse jsk juhatuse koosolek + arenduspäevad13.04.14.04.
NKK Parameedikute täiendõpe 1nv13.04.14.04.
Ringkonna juhatuse koosolek17.04.17.04.
Sinilillejooks Narvas19.04.19.04.
Kindral Tõnissoni militaarrännak-jooks20.04.20.04.
Kindral Tõnissoni perepäev20.04.20.04.
Avinurme jsk juhatuse koosolek25.04.25.04.
Lasketreening25.04.25.04.
NKK Välikoka kursus26.04.28.04.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 4 nv26.04.28.04.
Jüriöö tuled27.04.27.04.
NKK Parameedikute täiendõpe 2nv27.04.28.04.
Sportlik üritus (Aidu)30.04.30.04.
MAIAlgusLõpp
   
NKK ja KT üritus01.05.01.05.
Talgud Teeme ära 04.05.05.05.
Narva jsk juhatuse koosolek08.05.08.05.
EVAK õppepäev10.05.10.05.
Spordigrupi õppepäev+koosolek11.05.12.05.
Riigikaitse laager I16.05.17.05.
BVÕ III moodul:toitlustamine (NK laager)17.05.19.05.
NKK koormusmatk17.05.19.05.
Lasketreening23.05.23.05.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 5 nv24.05.26.05.
NKK Avalike suhete eriala grupijuhtide õppepäevad 24.05.25.05.
Juhtimine praktikas JUP 124.05.26.05.
KEAT laager25.05.28.05.
Riigikaitselaager II30.05.31.05.
Kontorirottide jooks Ratrace31.05.31.05.
JUUNIAlgusLõpp
NKK Ohutushoiu laager "Ole valmis!"01.06.02.06.
Loomefest Tegus õun 06.06.06.06.
Narva energiajooks08.06.08.06.
Sideeriala täiendõpe08.06.09.06.
Juhtimine praktikas JUP214.06.16.06.
Lasketreening20.06.20.06.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 6 nv21.06.23.06.
Maakaitsepäev (riiklik)23.06.23.06.
Maakaitsepäev (kohalik)23.06.23.06.
Motivatsiooniüritus Avinurme28.06.28.06.
Avinurme jaoskonna retk28.06.28.06.
Retk Narva28.06.28.06.
JUULIAlgusLõpp
Laulu- ja tantsupidu01.07.07.07.
Avinurme jsk juhatuse koosolek03.07.03.07.
Ühisüritus20.07.20.07.
AUGUSTAlgusLõpp
Staabiassistentide õppepäev+koosolek03.08.04.08.
M.Raamoti nim. rattaretk03.08.04.08.
Ringkonna juhatuse koosolek14.08.14.08.
NKK spordivõistlus17.08.18.08.
KL suvepäevad16.08.18.08.
Juhtimine praktikas JUP 116.08.18.08.
Avinurme 6. perepäev 20.08.20.08.
Ringkonna üritus (Kremli ööbikud)21.08.21.08.
Lüganuse jsk juhatuse koosolek24.08.24.08.
Juhatuste õppepäev24.08.25.08.
NKK Meditsiini erialagrupi grupijuhtide õppepäevad24.08.25.08.
Jõhvi jsk juhatuse koosolek27.08.27.08.
Sinimäe retk30.08.31.08.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 7 nv30.08.01.09.
SEPTEMBERAlgusLõpp
Instruktorikursus 1 nv06.09.08.09.
Intti tutuiksi naisille06.09.06.09.
NKK aastapäev07.09.07.09.
Narva jsk juhatuse koosolek11.09.11.09.
Juhtimiskursus JUHT 111.09.15.09.
Võsu koristus13.09.15.09.
NKK Staabiassistentide eriala grupijuhtide õppepäevad14.09.15.09.
Ringkonna juhatuse koosolek18.09.18.09.
Lasketreening19.09.19.09.
Instruktorikursus 2 nv20.09.22.09.
NKK Esmaabi instruktorite seminar20.09.22.09.
BVÕ II moodul:esmaabi20.09.22.09.
Vabatahtlike instruktorite õppepäev21.09.22.09.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 8nv20.09.22.09.
EVAK õppepäev26.09.26.09.
Sideeriala täiendõpe28.09.29.09.
Motivatsiooniüritus Avinurme30.09.30.09
OKTOOBERAlgusLõpp
Avinurme jsk juhatuse koosolek03.10.03.10.
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar04.10.06.10.
Sanitari erialakursus 1nv04.10.06.10.
KT ühisüritus: Mina Sulle-Sina Mulle10.10.10.10.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 9nv11.10.13.10.
NKK Avalike suhete kursus11.10.13.10.
NKK Staabiassistentide erialavõistlus12.10.12.10.
Ringkonna juhatuse koosolek16.10.16.10.
Sanitari erialakursus 2nv18.10.20.10.
NKK Arenguvestluste õppepäev19.10.19.10.
NKK toitlustusinstruktori kursus25.10.27.10.
Jaoskondadevaheline spordivõistlus26.10.26.10.
Lasketreening31.10.31.10.
Avinurme jsk retk31.10.31.10.
NOVEMBERAlgusLõpp
Õppus KILP01.11.03.11.
EVAK õppus KILP raames01.11.03.11.
Sanitari erialakursus 3nv01.11.03.11.
Esmaabi täiendkoolitus02.11.02.11.
EVAK õppepäev07.11.07.11.
Alutaguse ringkonna aastapäev  + KL aastapäev09.11.09.11.
Baasväljaõppe IV moodul: Sõdurioskused15.11.17.11.
Sanitari erialakursus 4nv15.11.17.11.
Juhtimiskursus JUHT 215.11.17.11.
NKK Mentori kurus seminar16.11.17.11.
Jõhvi jsk juhatuse koosolek21.11.21.11.
NKK juhtide õppepäevad22.11.24.11.
Instruktorikursus 1 nv22.11.24.11
Lüganuse jsk juhatuse koosolek23.11.23.11.
Lasketreening28.11.28.11.
Motivatsiooniüritus ringkond28.11.28.11.
Juhtimine praktikas JUP 229.11.01.12.
Sanitari erialakursus 5nv29.11.01.12.
DETSEMBERAlgusLõpp
Aastalõpu üritus Narva jsk04.12.04.12.
Instruktorikursus 2 nv06.12.08.12
Aastalõpu üritus Jõhvi jsk13.12.13.12.
Lasketreening19.12.19.12.
Aastalõpu üritus Lüganuse jsk20.12.20.12.
Aastalõpu üritus Avinurme jsk20.12.20.12.

FastLion CMS

Aastaplaan 2019

Aastaplaan 2019

VEEBRUAR Algus Lõpp Sõdurioskuste kursus (SOK) 2 nv 01 02

Aastaplaan 2019

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse