Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
94. aastat meie vabariigi sünnist 94 aastat meie vabariigi Viljandis algasid vabariigi aastapäevale pühendatud pidustused varahommikuste kirikukellade helinaga. Palju õnne Eesti Vabariik! ← Eelmine Kuidas me endale „Suitsused silmad saime“ Järgmine → Tuisune ja rahvarohke vastlapäev 94. aastat meie vabariigi sünnist

94. aastat meie vabariigi sünnist

Piret Taim 24. veebr. 2012

Viljandis algasid vabariigi aastapäevale pühendatud pidustused varahommikuste kirikukellade helinaga.

94. aastat meie vabariigi sünnist

Järgnes küünalde süütamine Vabadussõjas võidelnute kalmudel ja oikumeeniline tänujumalateenistus.

 

Kella 10:30 algas kogunemine Jaani kiriku juurde, et olla valmis traditsiooniliseks aastapäevale pühendatud pidulikuks jalutuskäiguks. Vaatamata lörtsisele ilmale oli kohal mitu sada inimest, sealhulgas ka 16 naiskodukaitsjat. Ei tuisk ega torm suuda kõigutada meie eestimeelsust!

94. aastat meie vabariigi sünnist

Kiriku eest liikusime rongkäiguga läbi linna kohtumaja ette, kus laulsime hümni ja linnapea Loit Kivistik luges ette „Manifesti kõigile Eestimaa Rahvastele“.

 

Edasi liikus rongkäik Viljandi maagümnaasiumi juurde. Seal oli võimalus keha kinnitada sooja supi ja kringliga.

Pidustused jätkusid aktustega maagümnaasiumis ja Ugalas. Meie leppisime aga kokku, et jätkame aastapäeva pidustustega õhtul  teemaks ikka sinine-must ja valge.

 

Palju õnne Eesti Vabariik!

FastLion CMS

94 aastat meie vabariigi

94 aastat meie vabariigi

Järgnes küünalde süütamine Vabadussõjas võidelnute kalmudel ja oikumeeniline tänujumalateenistus Kella 10:30 algas kogunemine Jaani kiriku juurde, et olla valmis traditsiooniliseks aastapäevale pühendatud pidulikuks jalutuskäiguks Viljandis algasid vabariigi aastapäevale pühendatud pidustused varahommikuste kirikukellade helinaga.

94. aastat meie vabariigi sünnist

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse