Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Tallinna Maleva meistrivõistlused väikese- ja suurekaliibrilistest relvadest laskmises Tallinna Maleva meistrivõistlused väikese- 28. augustil toimusid Männiku lasketiirus Kaitseliidu Tallinna Maleva 2010. aasta meistrivõistlused laskmises. Laskesport Võistlused ← Eelmine Matkarööm osutus konkursi võitjaks! Järgmine → Naiskodukaitse tähistas aastapäeva Tallinna Maleva meistrivõistlused väikese- ja suurekaliibrilistest relvadest laskmises Kaitseliidu Tallinna Maleva 2010. aasta meistrivõistlused laskmises

Tallinna Maleva meistrivõistlused väikese- ja suurekaliibrilistest relvadest laskmises

Tallinna ringkond 29. augustil 2010

28. augustil toimusid Männiku lasketiirus Kaitseliidu Tallinna Maleva 2010. aasta meistrivõistlused laskmises.

Võistkondlikus arvestuses võitis Kalevi malevkond 2995 punktiga, teise koha saavutas Lõuna malevkond 2985 punktiga ning kolmandale kohale tuli Nõmme II võistkond 2928 punktiga. Meie naised olid ka oma võistkonnaga väljas ning saavutasid 2649 punktiga üldarvestuses kuuenda koha, jäädes viiendale kohale tulnud Lääne malevkonnast vaid ühe punktiga maha. Võistkonda kuulusid Sirle Baldesport-Märss, Margit Gerndorf, Karin Muru, Laura-Liis Kurvits, Nelli Kuuse ja Lemme Berkis.

Kokku osales meistrivõistlustel 11 võistkonda, esindatud olid ka Noored Kotkad ja Kodutütred ühe ühisvõistkonnaga.
Lasketulemuste protokolliga saate tutvuda siin.

FastLion CMS

Tallinna Maleva meistrivõistlused väikese-

Võistkondlikus arvestuses võitis Kalevi malevkond 2995 punktiga, teise koha saavutas Lõuna malevkond 2985 punktiga ning kolmandale kohale tuli Nõmme II võistkond 2928 punktiga Meie naised olid ka oma võistkonnaga väljas ning saavutasid 2649 punktiga üldarvestuses kuuenda koha, jäädes viiendale kohale tulnud Lääne malevkonnast vaid ühe punktiga maha 28. augustil toimusid Männiku lasketiirus Kaitseliidu Tallinna Maleva 2010. aasta meistrivõistlused laskmises.